Jump to content



βόλτα Photolab v5


Recommended Posts

Ευχαριστώ για τα σχόλια :)

Είναι από τις φωτογραφίες που βγάζεις βιαστικά όταν οι φίλοι σου έχουν ήδη προηγηθεί αρκετά και δεν θέλεις να πάρουν χαμπάρι ότι έχεις μείνει (πάλι) τόσο πίσω βγάζοντας φωτογραφίες που (πάλι) κάποτε έχεις ξαναβγάλει...

Επειδή αυτό το πρόβλημα το έχουμε όλοι, δεν κανονίζουμε καμιά φωτοβόλτα;

[MENTION=5513]GoMaR[/MENTION] [MENTION=130]DarkSaga[/MENTION] [MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] [MENTION=3673]hayabusa[/MENTION] [MENTION=699]ΝTG[/MENTION] (:p) [MENTION=6199]SirDiman[/MENTION] [MENTION=4091]angel_f[/MENTION] [MENTION=14834]Mesias[/MENTION] και όποιος άλλος θέλει και ξεχνάω

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

ας φτιαξει καποιος αντιστοιχο φωτο βολτα θεμα αλλα τι νουμερο δις ταιμ ;

5η ;

να κανονισουμε μερα και μερος.

και εννοω καπου ιδιαιτερα αυτη την φορα.Μονοημερη φαση , να ακολουθησει καφες η ταβερνακι.Τι λετε ;

...........

η συνεχεια και οι ιδεες στο θεμα που θα ανοιξει ο hayabusas :D

Link to comment
Share on other sites

Επειδή αυτό το πρόβλημα το έχουμε όλοι, δεν κανονίζουμε καμιά φωτοβόλτα;

@GoMaR @DarkSaga @PetrosD @hayabusa @ΝTG (:p) @SirDiman @angel_f @Mesias και όποιος άλλος θέλει και ξεχνάω

Καλη ιδεα. Και εγω λογικα μεσα ειμαι.

Link to comment
Share on other sites

αττικο παρκο εχουμε παει , χοτελ ξενια εχουμε παει , θησειο πλακα αρχαια αγορα εχουμε παει

για προτεινετε μερος κυριοι

εγω γουσταρω και εκτος αθηνων με την προυποθεση να βρουμε μια ημερομηνια που να βολευει ολους και να παιξει car pooling

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να βρουμε που εχει καμια εκθεση αυτοκινητου/μοτοσυκλετας, να μπουκαρουμε μεσα με μηχανες φακους και λοιπα ψαρωτικα εργαλεια και να τους στειλουμε ολους αδιαβαστους :hehe:

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να βρουμε που εχει καμια εκθεση αυτοκινητου/μοτοσυκλετας, να μπουκαρουμε μεσα με μηχανες φακους και λοιπα ψαρωτικα εργαλεια και να τους στειλουμε ολους αδιαβαστους :hehe:

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

ανατρίχιασα....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.