Jump to content



[Value] Case + Fans + PSU


Seaside

Recommended Posts

Πωλείται αυτό εδώ το οικονομικό και καλούτσικο κουτάκι

Ευκολο tool less βίδωμα στα 3.5/5.25 και στις κάρτες. 1xfront fan,1 rear,2xside panel ολα 120mm

Σε αριστη αψεγάδιαστη κατάσταση.

4 x XIGMATEK 120mm ανεμιστήρες.

Ελάχιστα δουλεμένοι. Αγοράστηκαν καινούριοι.

Και τέλος αυτό εδώ το μικρο PSU.

Αγοράστηκε και αυτό καινούριο.

Δίνονται στα 70 η ανταλλάσονται με εναν Intel SSD 40GB που τον θέλω για XP.

Link to comment
Share on other sites

Τροφοδοτικό 20 ευρω. <-----ΞΕΧΑΣΑ να πώ. Ο ανεμιστηρας του PSU είναι αλλαγμένος (ο παλιός είχε 2-Pin fan header βγήκε και μπήκε ένας ΧILENCE) αμοντάριστο μεν διοτι τα fans μπηκαν - βγήκαν με τα headers τους

ΑΛΛΑ χωρίς εγγύηση. Πρέπει να υπάρχει και απόδειξη.

To PSU έχει παίξει λιγότερο απο 50 ώρες.

Κουτι 35 ευρώ.

Ανεμιστήρες (ολοι) 15. 4 είναι πάνω στο κουτί

Πακέτο όλα 70.

Το κουτί έχει επάνω αγορασμένα και αυτά καινούρια. LG DVD IDE,black floppy,black card reader.

Αν τα θέλει κάποιος πάνε έξτρα.

Φωτογραφίες.

post-5317-1416075797,1812_thumb.jpg

post-5317-1416075797,4677_thumb.jpg

post-5317-1416075798,2009_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Seaside: Το κουτί με ενδιαφέρει χωρίς τα extra αλλά δίνω μέχρι 30 ευρώ. Εγγύηση υπάρχει? Αν είσαι Αθήνα μπορούμε να το κανονίσουμε άμεσα. Αν και εφόσον θέλεις να προχωρήσουμε μου λες.

Link to comment
Share on other sites

@Seaside: Το κουτί με ενδιαφέρει χωρίς τα extra αλλά δίνω μέχρι 30 ευρώ. Εγγύηση υπάρχει? Αν είσαι Αθήνα μπορούμε να το κανονίσουμε άμεσα. Αν και εφόσον θέλεις να προχωρήσουμε μου λες.

Εγγύηση για τι ακριβώς ? Για σκέτο το κουτί ?

Link to comment
Share on other sites

Εγγύηση για τι ακριβώς ? Για σκέτο το κουτί ?

Αυτό που με ανδιαφέρει είναι το κουτί με τα δικά του αξεσουάρ (ανεμιστήρες, front covers κλπ). Τα υπόλοιπα που αναφέρεις (DVD-RW, card reader κλπ) δεν τα χρειάζομαι. Αν υπάρχει και απόδειξη-εγγύηση τότε ακόμη καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με ανδιαφέρει είναι το κουτί με τα δικά του αξεσουάρ (ανεμιστήρες, front covers κλπ). Τα υπόλοιπα που αναφέρεις (DVD-RW, card reader κλπ) δεν τα χρειάζομαι. Αν υπάρχει και απόδειξη-εγγύηση τότε ακόμη καλύτερα.

Οι ανεμιστήρες οπως και το PSU μπήκαν εκ των υστέρων. Οπότε είναι επιπλέον αν τα θέλεις.

Front covers,frames,brackets υπάρχουν όλα.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με το link που έδωσες, στην αρχική συσκευασία υπάρχουν 2 120άρηδες ανεμιστήρες, ένας μπροστά με blue led και ένας πίσω. Γι αυτούς εννοώ πως είναι μέρος της αρχικής συσκευασίας και συμπεριλαμβάνονται στην τιμή του κουτιού. Οι Xigmatek που έβαλες επιπλέον δεν μ' ενδιαφέρουν.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με το link που έδωσες, στην αρχική συσκευασία υπάρχουν 2 120άρηδες ανεμιστήρες, ένας μπροστά με blue led και ένας πίσω. Γι αυτούς εννοώ πως είναι μέρος της αρχικής συσκευασίας και συμπεριλαμβάνονται στην τιμή του κουτιού. Οι Xigmatek που έβαλες επιπλέον δεν μ' ενδιαφέρουν.

Εχω την εντύπωση οτι δεν είχε μέσα. Εχω ομως το κουτι του. Θα ρίξω ένα βλέφαρο και θα σου πώ.

Αν δεν τους έχω. Εχώ σίγουρα 1 απο αυτόν να σου δώσω. Και άλλον έναν 12άρη. Αν σου κάνουν βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.