Jump to content



Σχετικα με online αγορες απο εξωτερικο


Lewnidas

Recommended Posts

Ρε παιδια βρηκα την SAPPHIRE ATI RADEON X800 PRO στο newegg.com

418 us dhladh 334 ευρο συν τα εξοδα διανομης(FEDEX)..

Συγνωμη επειδη δεν εχω ξανααγορασει απο εξω ,επειδη η τιμη μου φαινεται λιγο χαμηλη ,μηπως εχω ξεχασει κατι?

http://www.newegg.com/app/ViewProductDesc.asp?description=14-102-364&depa=1

Link to comment
Share on other sites

χε!χε!Την πατησες....αν δεν απατουμε το σαιτ αυτο ειναι αμερικανικο οποτε για να παραγγειλεις απο εκει....περναει απο τελωνειοο,δηλαδη κ αλλα χρηματα....κ μεταφορικα...κ γενικα χρειαζονται αρκετες διαδικασιες.οποτε θα σου προτεινα να επαιρνες απο κανενα ευρωπαικο μαγαζι η απο ελλαδα!οι προ εχουν ερθει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Lewnidas

Δηλαδη απο κανα γνωστο στην αμερικη με courier δεν γινεται τιποτα ,,8α στειλω την Ξαδερφη μου,μιλαμε για 200 εωρο πιο κατω

κ ο courier ποσα θα παρει μετα???????αλλα τοσα????

:p

Link to comment
Share on other sites

το ζητημα ειναι το τελονιο. μπορεις να το αποφηγεις? προσπαφησε να το κανεις και γραμα. ενα πλαστικο κουτι στη διασταση της καρτας κιτρινος φακελος και αντε για. αν πιστευεις οτι μπορεις να αποφηγεις το τελονιο. τροπο να ερθη με λιγα μεταφορικα πιστευο θα βρεις

Link to comment
Share on other sites

εννοεις οτι θα παει η ξαδερφη σου κ θα στην φερει οταν γυρισει?????αλλαζουν τα πραγματα τοτε...εγω καταλαβα οτι θα πηγαινε να την αγορασει(επειδη μαλλον μενει αμερικα) κ θα στην εστελνε αυτη.....αμα ειναι να παει κ να την φερει η ιδια...μαλλον...αξιζει καπως!!!Για RMA ομως τι θα κανεις????ΑΝ καει η παθει τιποτα στο μελλον????Παρε απο ελλαδα η ευρωπη κ ασ ειναι λιγο πιο ακριβες...τουλαχισρον θα εχεις το μυαλο σου ησυχο αν παθει κατι....!

Link to comment
Share on other sites

αν μπορει να το κανει η ξαδερφη, εισαι οκ

αλλιως υπολογιζε τα λεφτα του site (ασε που το newegg δε στελνει ελλαδα), +18% φπα, + 60 με 80 για εκτελωνισμο + πιθανα εξοδα αποθηκευσης + οσα εδωσε το προηγουμενο βραδυ ο τελωνης σε σφηνακια

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

το ζητημα ειναι το τελονιο. μπορεις να το αποφηγεις? προσπαφησε να το κανεις και γραμα. ενα πλαστικο κουτι στη διασταση της καρτας κιτρινος φακελος και αντε για. αν πιστευεις οτι μπορεις να αποφηγεις το τελονιο. τροπο να ερθη με λιγα μεταφορικα πιστευο θα βρεις

παρε και ενα κολητηρι μετα να κολας πυκνωτες κλπ

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.