Jump to content



Οθόνη EIZO FlexScan S2031W 20" PVA panel


Goklagie

Recommended Posts

FlexScanS2031W.jpg

Περιγραφή:

Βρίσκεται σε άριστη κατάσταση χωρίς να 'χει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής.

Απευθύνεται κυρίως σε χρήστες που ασχολούνται επαγγελματικά με επεξεργασία φωτογραφίας/βίντεο λόγω της πολύ καλής ποιότητας εικόνας που βγάζει(έχει PVA panel).

Δίνεται στο κουτί της, όπως την αγόρασα, με όλα τα συνοδευόμενα.

Μαζί και η απόδειξη αγοράς. Βρίσκεται εντός εγγύησης για περίπου ένα χρόνο ακόμη.

Βρίσκομαι στη Θεσσαλονίκη και προτιμούνται ενδιαφερόμενοι από εδώ, που θα μπορέσουν να την δουν από κοντά σε λειτουργία και να την παραλάβουν απ'τον χώρο μου.

Επικοινωνήστε μαζί μου για περαιτέρω πληροφορίες.

Παραθέτω τα τεχνικά χαρακτηριστικά της:

TFT Technology: S-PVA

Diagonal Size: 20.1 in-Widescreen

Dot Pitch / Pixel Pitch: 0.258mm

Max Resolution: 1680x1050

Color support: 24-bit (16.7 million colors-true 8-bit/channel)

Max Sync Rate(VxH): 86Hzx82KHz

Response Time: 16ms (rise+fall), 6ms (GtoG)

Controls/Adjustments: Clock, Phase, Contrast, Brightness, H/V position, Gamma correction, Color temperature

Display Positions Adjustments: Tilt, Height, Swivel, Rotate

Features: HDCP, SlimEdge, Fine Contrast, Power off timer, Ambient light sensor, Overdrive technology, SRGB color management, Dynamic Motion Picture Overdrive

Display image aspect ratio: 16:10

Image brightness: 300 cd/m2

Image Contrast Ratio: 900:1

Max (VxH) view angle: 178/178

Expansion / Connectivity-Interfaces: 1xVGA, 1xDVI-I, 1xAudio 3.5 mm, 1 xHeadphones 3.5 mm, 2/1xUSB down/upstream

Τιμή: 300 ευρώ

Με ~ ένα χρόνο ακόμα εγγύηση!

Link to comment
Share on other sites

Hidden

για SPVA είναι μια χαρά η τιμή (280-300Ευρώ), και εγώ το 09 είχα πάρει την HD2442W για 1200Ευρώ συν 150 το protective panel, αν θα την είχα αγγελία σίγουρα δεν θα την είχα κάτω από 800Ευρώ ούτε με σφαίρες!

Ενδεικτικά το λεω ως κάτοχος eizo, δεν το έγραψα ως ενδιαφέρον αγοράς

thanks

Link to comment

Ενδιαφέρεται φίλος για την οθόνη, αν τη στέλνεις 300 με shipping είμαστε κομπλέ. Την ασφαλίζεις στα ΕΛΤΑ, δηλώνεις εκεί αξία όπως έκανα SSD-rma.

θα ξέρω μέχρι αύριο.

[MENTION=959]Matia[/MENTION] η τιμή είναι ΟΚ, εγώ θα την έδινα χαλαρά 400-450 (για SPVA) :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.