Jump to content



Πραγματική Ευκαιρία! Tower Armor C2D 8400 3.00GHZ 6GB Ram 8800 GTS 512 3.5 TB


Prof_Chaos

Recommended Posts

shackimg2398.jpg

Uploaded with ImageShack.us

shackimg2406.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Μηχάνημα φτιαγμένο με πολύ μεράκι και προσοχή ,εχει δουλέψει ελάχιστα . Το δίνω σε άριστη κατάσταση τόσο εξωτερικά τόσο και λειτουργικά.Γρήγορο και 100% σταθερό.

Δεν το εχω υπερχρονίσει παρα μόνο στην αρχή το δοκίμασα στα 4.00 GHZ ΧΩΡΙΣ να ανεβάσω καμια τάση δουλευει stable 100% Prime tested 12 ώρες.. Αμέσως μετά το έριξα στα Default γιατι πολύ απλά δεν μου χρειάστηκε.

Αναλυτικά

Tower Τhermaltake Armor Full + το πλαινο της thermaltake με τον τεράστιο ανεμιστήρα

Τροφοδοτικό Τhermaltake 650 W

Ψύχτρα Thermalright ultra 120 με 12 αρι αθόρυβο ανεμιστήρα

CPU Core 2 Duo 8400 3.00 GHZ (Αγορά πριν απο 6 μήνες ΟΚΤΑΒΙΤ δουλεμένος ελάχιστα)

Motherboard ASUS P5QD Turbo (Αγορά πριν απο 6 μήνες ΟΚΤΑΒΙΤ δουλεμένο ελάχιστα)

RAM Total 6GB 2x2 GB Kingston 1066 + 2x1 GB Corsair 800 (προεραιτικά αν θέλετε 6GB δουλεύουν αρμονικά στα 800)

Nvidia Geforce 8800GTS 512

HDD 3.5TB HDD Sata2 1x1,5 TB Seagate 7200rpm + 2x1 TB Seagate 7200rpm (Αγορά πριν απο 6 μήνες ΟΚΤΑΒΙΤ εχουν εξεταστεί για ορθότητα λειτουργίας και bad sectors δεν έχουν δουλέψει καθόλου πάνω στο μηχάνημα)

Kαρτα TV/Radio MPEG4 Avermedia A177PCIe Dual Hybrid για ολο το ψηφιακο πακέτο Digea + τηλεχειριστήριο

DVDRW Dual layer SH-S203B και DVDrom Asus

Windows 7 PRO Genuine Προεγκατεστημένο.

Μαζί UPS Mustek 1400

Δεν σπάει σε κομμάτια το δίνω οπως είναι.

Απόδειξη δεν μπορώ να δώσω λόγω τιμολογίου. Περάστε απο τον χώρο μου να το δείτε με την ησυχία σας ή συνάντηση εντός Αττικής.

Τιμή 350Ε

Link to comment
Share on other sites

προς διευκόλυνση σου και αποφυγή παρεξηγήσεων στην αγγελία σου.

quote απο τους κανονες

Όλες οι συνεννοήσεις για την αγορά θα πρέπει να γίνονται στο θέμα ενώ σε ΠΜ μόνο η ανταλλαγή στοιχείων.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή πολλοί με ρωτάνε εκτός Αττικης, δεν έχω ξαναστειλει με ΚΤΕΛ και το θεωρώ επικίνδυνο μιας και το μηχάνημα ζυγίζει 30 κιλά χωρίς υπερβολή.για όσους ξέρουν το armor από μόνο του είναι πολύ βαρι.για ΕΛΤΑ δεν γνωρίζω αν συμφέρει για ένα τόσο μεγάλο και βαρι πακέτο.θα κάνω μια έρευνα αύριο και θα σας ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή πολλοί με ρωτάνε εκτός Αττικης δεν έχω ξαναστειλει με ΚΤΕΛ και το θεωρώ επικίνδυνο μιας και το μηχάνημα ζυγίζει 30 κιλά χωρίς υπερβολή.για όσους ξέρουν το armor από μόνο του είναι πολύ βαρι.για ΕΛΤΑ δεν γνωρίζω αν συμφέρει για ένα τόσο μεγάλο και βαρι πακέτο.θα κάνω μια έρευνα αύριο και θα σας ενημερώσω.

Με κτελ πιο γρήγορο και ασφαλές είναι.Αρκεί να είσαι μπροστά την ώρα που θα βάζουν τις αποσκευές.

Link to comment
Share on other sites

Βάση προτεραιότητας μέχρις στιγμής

1) Predator 15

2) Hercules

Για προτάσεις εκτός Αττικής δεν μπορώ να δώσω προτεραιότητα μιας και το ξεκαθαρίζω στην Αγγελία αλλά εαν δεν το έχουν πάρει μέσα στο ΣΚ εχω κρατήσει την σειρά σας και θα ενημερώσω απο Δευτέρα για αποστολή με ΕΛΤΑ μιας και οι προτάσεις εκτός Αττικής ηταν αρκετές.

Link to comment
Share on other sites

αν το στείλεις με κτελ να βγάλεις την ψήκτρα !!! διαφορετικά κινδυνεύει να σπάσει η μητρική, στο δρόμο.

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου .Το ξέρω γι αυτό θέλω να αποφύγω και τις μεταφορές.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.