Jump to content



Το καινούριο μου παιχνίδι.


Guest

Recommended Posts

Xaser V Damier V6000A :worship:

Μόλις ήρθε και σας μεταφέρω αυτήν την αίσθηση πόρωσης που μου εμπνέει το κουτί. :banging:

Πάρτε μια πρώτη γεύση πριν το δείτε εν λειτουργία με φώτα. :tw:

ΥΓ. Θα κάνω μήνυση στην εταιρία που δημιούργησε την κάμερά μου για απόκρυψη της ομορφιάς του "ονείρου". :whip:

post-1086-1416071088,1522_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Και η τελευταία για τώρα. Χαρείτε το. :upside:

EDIT: Από την βιασύνη μου, το έκανα post σε λάθος forum. :hehe:

Θα παρακαλούσα έναν moderator να το μετακινήσει.:daisy:

EDIT2: Ευχαριστώ.

post-1086-1416071088,1949_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Πες το "περιεργεια" .....

Ένα 6510 με αλλαγμένη πρόσοψη

Αρχική απάντηση από Βασιλης

Για τις φοτο μαλλον ρωταει.....!Μεγειες κ απο εμενα....!ποσο πηγε???

Οι φώτος είναι από web camera.

230 μαζί με τα μεταφορικά.

Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από 8μιση ώρες (παγκόσμιο ρεκόρ!) κατάφερα να τα συνδέσω αν και μου μένουν κάποια πραγματάκια ακόμα (σένσορες κτλ)

Αρχική απάντηση από wrong method

Καλορίζικο και από μένα.:T: :T: :T: Τι έκανες με τα πολλά καλώδια;;; δες παρακάτω πως έλυσα το πρόβλημα.......

Ωραίος! Αυτό είχα σκοπό να ρωτήσω τώρα. Δεν τα έφτιαξα αλλά περιμένω κι έναν 200άρη σκληρό και θα τα φτιάξω όλα μαζί. Μήπως μπορείς να μου δώσεις λεπτομερείς οδηγίες για τα καλώδια? Τι θα χρειαστώ? Πως να τα φτιάξω?

Αλήθεια το ίδιο κουτί έχουμε?

Φώτος ακόμα. Προηγείται το θέμα των καλωδίων, αφήστε που με μάμησε όλη αυτή η ιστορία. :p

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο.Πήγαινε σε καμμιά palma ,πάρε 10 μέτρα (ναι 10 μέτρα,άλλωστε δεν το πουλάνε με το κομμάτι) καλωδιο spiral-5 ευρό έχει (αν δεν καταλάβει,εξηγησε του τι θες να κάνεις) και ξεκίνα κόβοντας κομμάτια των 15-20 cm .Ξεκίνα με το μέσα μέρος του κουτιού και σταδιακά προς τα έξω.Πρόσεξε τα καλώδια των 2 πλαινών fans,μην τα "δέσεις" πριν βεβαιωθείς οτι η πόρτα ανοίγει κανονικά μέχρι τέρμα.Μετά βαλε το spiral και εκεί.Σένσορες έβαλα στο cpu sink,στους δίσκους και στον πάτο.Επίσης σου προτείνω να απενεργοποιησεις το εμπρός led της Ττ (μαύρος διακόπτης στο κέντρο) είναι σαν λουνα-παρκ.Αυτά, ότι άλλο θέλεις εδώ είμαστε.:) :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από wrong method

Καλορίζικο και από μένα.:T: :T: :T: Τι έκανες με τα πολλά καλώδια;;; δες παρακάτω πως έλυσα το πρόβλημα.......

Ποιο προβλημα ακριβως ελυσες??

Μα καλα που βρηκες τοσα καλωδια!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.