Jump to content



Seagate Momentus XT 500GB


Daidalos

Recommended Posts

Πάμε πάλι...

Ανοίγουν οι αγγελίες για σχόλια και επικοινωνία μέσα σε αυτές.

Όλες οι συνεννοήσεις για την αγορά θα πρέπει να γίνονται στο θέμα ενώ σε ΠΜ μόνο η ανταλλαγή στοιχείων.

Link to comment
Share on other sites

Σε λαπτοπ τον είχα που είχε πριν 5400rpm και ήταν αισθητά πιο γρήγορο το μηχάνημα. Τον έχω περίπου 6 μήνες. Τον δίνω γιατί το λαπτοπ πουλήθηκε με τον παλιό δίσκο πάνω και το νέο έχει ssd. Firmware φοράει SD26.

Link to comment
Share on other sites

Πάμε πάλι...

Άν με βάση τις απορίες που είχα καλυπτόμουν,θα εξέφραζα την επιθυμία αγοράς γι αυτό είπα ΟΜΩΣ.

Τότε θα μπορούσες να μου αναφέρεις τους κανόνες.

Άν μου πείς πώς να το φανταστείς αυτό...με την ίδια δύναμη που σε ώθησε να είσαι σεριφης με το παραμικρό.

Ευχαριστώ Δαίδαλε,για το χρόνο σου.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=946]MADKiller7[/MENTION]

Οι απορίες σου δεν μπορούσαν να λυθούν μέσα στη αγγελία? Του AgentCain γιατί λύθηκαν? Αν ρώταγες δημόσια, θα διευκόλυνες και κάποιον άλλον που θα είχε τις ίδιες απορίες με σένα. Και αν σε κάλυπταν οι απαντήσεις του TS, μετά εκφράζεις ενδιαφέρον.

Σερίφης θα γινόμουν αν σου έλεγα: "πάρε μια κόκκινη γιατί είσαι ενάντια στους κανόνες.-" Ίσα ίσα που έκανα μια επισήμανση των κανόνων, γιατί αυτό το λάθος το κάνουν και άλλοι και καλό είναι να το δουν. Εσύ βέβαια δεν έχασες ευκαιρία και άρχισες τις ειρωνείες...

Link to comment
Share on other sites

Παλι θα σας φτιαξω και σημερα.. :magic:

Φιλε Σταθη ο δισκος ειναι αυτος που σου ειχα πουλησει, σωστα;

Οποιο παιδι ενδιαφερεται για τον δισκο και τον αγορασει απο το παιδι που τον πουλαει, του στελνω και την αποδειξη αγορας. Αν δεν κανω λαθος τον Σεπτεμβρη τον αγορασα, απο το Πλαισιο, και δοθηκε αμεταχειριστος στο παιδι. Εχει και 5 χρονια εγγυηση απο το Πλαισιο.:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.