Jump to content



Πωλείται Laptop Multirama (Clevo???) με πρόβλημα


Halomaniac

Recommended Posts

Πωλείται όπως έγραψα το παραπάνω λαπτοπ, για ανταλλακτικά! το μοντέλο είναι ακριβώς το TW-G 5750. Εχει καμμένη-προβληματική κάρτα γραφικών, αλλά δουλεύουν, οθόνη, μνήμη 1GB DDR2, CPU Core 2 duo 1.6Ghz, DVD-RW, σκληρό δίσκο 160GB WD Scorpio,Wireless, ενω και εμφανησιακά είναι σε πάρα πολύ καλή κατάσταση! 50 ευρώ, για όποιον το θέλει.

Καλύτερα Αθήνα για παράδοση χέρι-χέρι, αλλιώς επικοινωνία για αποστολή με EΛΤΑ και αντικαταβολή.

Link to comment
Share on other sites

@ aijaki, η κάρτα του είναι η 8400M GS. δεν ξέρω κατα πόσο αλλάζει όμως, γιατί είναι ενσωματωμένη στην μητρική από ότι είδα εγώ! Αν σε ενδιαφέρει έχεις προτεραιότητα, αλλιώς είναι κρατημένο για τον φίλο dellman.

[MENTION=432]dellman[/MENTION], έχω λάβει το Pm σου, καθαρά επειδή έχει ποστάρει ο φίλος aijaki πρώτος θα περιμένω να μου απαντήσει αν τον ενδιαφέρει τελικά,και αν όχι είσαι ο επόμενος.

Link to comment
Share on other sites

:offtopic2:

αμεση αγορσ

Κύριε "άμεση αγορά" απάντα και σε κάνα pm...:...:

[MENTION=11621]Halomaniac[/MENTION].

Χωρίς να το ψάχνω πολύ πολύ, υποψιάζομαι ότι η κάρτα γραφικών στο πισί σου είναι αφαιρέσιμη.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=11621]Halomaniac[/MENTION].

Χωρίς να το ψάχνω πολύ πολύ, υποψιάζομαι ότι η κάρτα γραφικών στο πισί σου είναι αφαιρέσιμη.

Ειχα ενα Dell xps m1530 και αυτο ειχε ενσωματωμενη την 8400m επανω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παίδες καλησπέρα! έστειλα και στον πρώτο ενδιαφερόμενο, έκατσα σήμερα λόγω τέλους εξεταστικής να το φορμάρω, και ήταν ΨΙΛΟ μονταρισμενο, με μονο 2 βιδες στην ψύκτρα. Ακούστηκε ένα ΚΡΑΚ, εσβησε, και όταν ξαναάναψε δούλευε κανονικά:dance3:. Οπότε το κρατάω μέχρι νεοτέρας! Χίλια συγγνώμη για όσους ταλαιπώρησα, ή μπορεί να το χρειαζόντουσαν, αλλά τέτοιες εποχές ελπίζω να ζήσει όσο περισσότερο μπορεί. Ευχαριστώ το the lab για την φιλοξενία του! :lock:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.