Jump to content



Μολις εφτασε...OCZ Powerstream 520W [56Κ]WRNG


brwmogazos

Recommended Posts

Πολυ ωραιο δειχνει αισ8ητικα...

εχω παρει και braiding για να καλυψω ολα τα καλωδια του...πολλα κοννεκτορακια και γενικα φενεται αψογο...

BTX ετοιμο εχει και ανταπτορακι....οτι πρεπει για τις καινουριες μητρικες

ocz+psu+box.jpg

ocz+psu+contents.jpg

ocz+psu+finish.jpg

ocz+psu+pots.jpg

Link to comment
Share on other sites

χεχε

πηγα πολη και ξεχασα να παρω καλωδιο για το τροφοδοτικο γιατι εχει το αμερικανικο μεσα...

βασικα επειδη το ενερμαξ δεν μου το εχουν πληρωσει ακομα δεν με βλεπω να το βγαζω μεχρι το σαββατο...βαριεμαι να βαζω και να βγαζω...μεχρι τοτε λοιπον δεν με βλεπω να το δουλευω....

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και εμενα Brwmogaze σημερα το πρωι, μονο που το ανοιξα να δω οτι ειναι μεσα στο κουτι και το εχωσα στην βαλιτσα. Ελλαδα τωρα θα δω εαν ειναι ο σωτηρας μου, αν και ειμαι βεβαιος οτι ειναι κορυφη το τροφοδοτικο.Ηδη νιωθω οτι ειναι απο τα best buys ever.

Link to comment
Share on other sites

φενεται πολυ καλο ναι...

για να δουμε...ηδη το ενερμαξ μου ηταν αψογο...αρα ελπιζω το οσιζεντ αυτο να ειναι επισης αψογο...το ενερμαξ με εχει βγαλει ασπροπρωσοπο μετα απο τοσα κοψιματα ρευματος+ ενα βραχυκυκλωμα που ελιωσε το ενα απο τα καλωδια του floppy....

Link to comment
Share on other sites

Εαν δεις το review απο extremesystems μονο και μονο η συμπεριφορα του στο Cascade τα λεει ολα! Ηταν απο τους καταλυστικους παραγοντες που με ωθησαν στην αγορα του. Δεν θα το μετανιωσουμε και ειμαι σιγουρος οτι θα γινει περιζητητο.

Link to comment
Share on other sites

ετσυ για την δοκιμη δεν αντεξα...

χωρις φορτιο

5line+no+load.jpg

12line+no+load.jpg

rear+stock.jpg

δεν ακουγεται καν...επρεπε να κολλησω το αυτι μου διπλα στον ανεμιστηρα να τον ακουσω...λογικα 8α ανεβαζει στροφες οταν μπει στο κουτι και ζεστα8ει....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.