Jump to content



Q9650 / P45XE / PSU 600W / 3 Κιτ DDR2 / Κάρτα ήχου X-Meridian 2G / Case Cosmos Pure


Papas

Recommended Posts

Πωλούνται τα ακόλουθα:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

1) Επεξεργαστής Intel® Core™2 Quad Q9650 (12M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz FSB) Tray.

Σε άριστη κατάσταση με πολύ ελαφριά χρήση.Μαζί του θα πάρετε και ψύκτρα της Xilence.

Official link του cpu στο site της Intel.

Link στο skroutz.gr.

Τιμή: 160€

PER.558266.jpg+images?q=tbn:ANd9GcQ6FVkqPV1X2vghTJLPm8FZB__VOV2bmcmZbNOiWOzsvCeavO-wXw

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

2) Μητρική Asrock P45XE (s775, DDR2, ICH10, P45).

Μαζί με την μητρική θα πάρετε:

-2 x Serial ATA cables

-1 x Floppy/ATA 133 cable

-1 x I/O shield

Official link της motherboard στο site της Asrock.

Link στο skroutz.gr.

Τιμή: 35€

P45XE(m).jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

3) Κάρτα ήχου Auzen X-Meridian 7.1 2G.

Σε κατάσταση καινούριας.

Official link στο site Auzentech.

Link στο skroutz.gr.

Review της κάρτας στο guru3d.com.

Τιμή: 70€

xmeridian2g_sm.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

4) Case Coolermaster Cosmos Pure (RC-1000K), Full Tower.

Official link στο site της Coolermaster.

Link στο skroutz.gr.

Τιμή: 90€

4614a84bd831bcc7.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

5) Τροφοδοτικό L&C 600Watt.

Σε κατάσταση καινούριου.Θηρίο.Αυτή τη στιγμή τρέχει 2500k και δύο HD5870 σε crossfire.

Link στο skroutz.gr.

Τιμή: 35€

PER.700956.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

5) Δύο κιτ μνήμες Kingston HyperX KHX8500D2T1K2/4G (4GB, DDR2-1066, CL5).

Official link των κιτ στο site της Kingston.

Link στο skroutz.gr.

Review στο ASElabs.com.

Τιμή: 60€ το κάθε κιτ.

20-104-098-Z01?$S300W$

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

6) Ένα κιτ μνήμες Corsair TWIN2X4096-6400C4DHX G (4GB, DDR2-800, CL4).

Είναι στην αρχική τους συσκευασία, άριστες.

Link στο skroutz.gr.

Link στο site του newegg.com.

Review του kit στο guru3d.com.

Review του kit στο overclockersclub.com.

Τιμή: 50€

PER.554052.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Σε αγορές περισσοτέρων του ενός αντικειμένων, θα γίνουν καλύτερες τιμές.

#Περιοχή: Χαλάνδρι.

#Δεκτός οποιοσδήποτε έλεγχος.

#Δεν ενδιαφέρομαι για ανταλλαγές.

#Θα δοθεί προτεραιότητα σε αγοραστές από Αθήνα, όπως επίσης και σε αγοραστές με περισσότερα από ένα κομμάτια.

#Σε περίπτωση που υπάρχουν έξοδα αποστολής αυτά καλύπτονται από τον ενδιαφερόμενο και η αποστολή θα γίνει αφού προηγηθεί κατάθεση του ανάλογου ποσού σε τραπεζικό λογαριασμό.

#Η αγγελία θα αναρτηθεί και σε άλλα φόρουμ.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply
Προς αποφυγή παρερμηνεύσεων, είναι εύκολο να διευκρινίσεις ποιο κιτ σε ενδιαφέρει;Kingston ή Corsair;Ευχαριστώ.

οποιοδήποτε 4γίγα !

δε πρόκειται καν να υπερχρονιστούν

απλά θέλω να μήν έχουν προβλήματα το οποίο εννοείται στις αγγελίες!

Link to comment
Share on other sites

οποιοδήποτε 4γίγα !

δε πρόκειται καν να υπερχρονιστούν

απλά θέλω να μήν έχουν προβλήματα το οποίο εννοείται στις αγγελίες!

Ασφαλώς!Προσωπικά έχω όλη την καλή διάθεση να σου ρίξω σημαντικά την τιμή των Corsair, αρκεί να είσαι δεκτικός και εσύ και να τα βρούμε στην μέση των τιμών μας.Τουτέστιν, (τιμή σου+τιμή μου)/2= 40€. :T:

Εαν ενδιαφέρεσαι ενημέρωσέ με.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=8473]Jofa[/MENTION] Μητρική+Κουτί+Τροφοδοτικό βγαίνει στα 160ευρώ.Δύναμαι να σου τα αφήσω ως πακέτο στα 140.Εαν σε ενδιαφέρει η τιμή ενημέρωσέ με.Ευχαριστώ.

Θερμή παράκληση προς όλους τους ενδιαφερόμενους.

-Όλες οι προσφορές/ενδείξεις ενδιαφέροντος να γίνονται ως απαντήσεις στο παρών νήμα και όχι ως π.μ.Ας ακολουθήσουμε τους κανόνες του forum για να είμαστε συνεπείς απέναντι στη Δ.Ο. , αλλά έτσι ώστε να μπορώ και εγώ να είμαι σωστός απέναντι σε όλους εσάς.Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.