Jump to content



Αστραπιαία Αγγελία !!!


foivoleon

Recommended Posts

Τα αντικείμενα βρίσκονται όλα σε άριστη κατάσταση και δίνονται σε τιμές πολύ χαμηλότερες του κόστους μόνο και μόνο για να φύγουν γρήγορα απ' την κατοχή μου (είμαι καταζητούμενος απ' τη μυστική υπηρεσία του Αζερμπαϊτζάν :p).

SSD OCZ Vertex 3 120GB 145€ Ο γνωστός... Με εγγύηση Π. (2.5+ χρόνια)

RAM Crucial Ballistix DDR500 2x1GB KIT PC4000 30€ Εξαιρετικές μνήμες, που δυστυχώς ποτέ δε βρήκα το χρόνο να παίξω μαζί τους σε overclocking conditions. Lifetime warranty.

Speakers Logitech Z906 240€ Oλοκαίνουργια, αχρησιμοποίητα, στο σφραγισμένο κουτί τους, όπως παραλήφθηκαν από Logitech. Εγγύηση 2 ετών από Logitech. Δωρεάν μεταφορικά σε οποιοδήποτε σημείο της χώρας.

Phone Nokia 6303 15€ Ένα πολύ κομψό κινητό, που δυστυχώς πνίγηκε στα χρέη (και στο νερό). Δίνεται ως μη λειτουργικό για ανταλλακτικά. Μαζί μια πλήρως λειτουργική μπαταρία BL-5CT με αρκετά καλή διάρκεια (3+ ημέρες).

Link to comment
Share on other sites

Τις απολογιες μου.

Δε προσεξα οτι κατεβηκε η τιμη.

Αν δε μπορει να γινει κατι καλυτερο απο τη τελευταια σου προσφορα το καταλαβαινω απολυτα.

Παντως αν αλλαξεις γνωμη πες.

Καλοπουλητος ο δισκος ευχομαι :).

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου με ενδιαφέρει το κντ.Η οθόνη είναι εντάξει;

Δυστυχως δε γνωρίζω γιατι οπως σου είπα μετα τον πνιγμό του το κινητό δεν έδειξε σημάδια ζωής.

Τη μπαταρία τη δοκίμασα σε άλλο συμβατό κινητό και διαπίστωσα τη λειτουργία της.

Τα υπόλοιπα δεν έχω τρόπο να τα ελέγξω.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω φάει πολύ κράξιμο και δε μου αρέσει, κατεβάζω την τιμή σε εξωφρενικά επίπεδα...

SSD OCZ Vertex 3 120GB 145€ Ο γνωστός... Με εγγύηση Π. (2.5+ χρόνια) 135€ (από 190€ που έχει στο εν λόγω κατάστημα - μη μου πείτε πάλι πόσο πωλείται ανά την επικράτεια)

Link to comment
Share on other sites

Ναι Αθήνα είμαι.

Ανατολικά.

Ενημέρωσε με αν τελικα τον θέλεις και συζητάμε και με pm τα περαιτέρω.

Στείλε μου σε PM τηλεφωνάκι να σε πάρω αργότερα ή πιο σίγουρα αύριο κάποια στιγμή να το κλείσουμε ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.