Jump to content



akkm.com Τί παίζει με αυτό;


fortenick

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά.Μου προτείναν το ανωτέρω site για αγορά ηλ.εξαρτημάτων.Η κοπέλα που μου το πρότεινε αγόρασε απο το συγκεκριμένο site κι παρέλαβε κανονικά.Η απορία μου είναι τί παίζει γιατί έχει πολύ χαμηλές τιμές.Για δώστε τα φώτα σας ρε τσακάλια:flower:

Link to comment
Share on other sites

Honda CBR 1000RR - $1230 : Motorbike - The world's top electronics store

μαλλον θα σου στειλουν μηχανακι που εχει βοηθητικα ροδακια για παιδια προσχολικης ηλικιας

Kαι εγώ τις τιμές στις μοτοσυκλέτες κοίταξα και μάλλον είναι επίφοβο το site.

Link to comment
Share on other sites

αποψη μου ,αν καποιος θελει να αγορασει απο Ασιατικες χωρες πραγματα (ασχετα απο που και τι) ΜΟΝΟ με paypal που μπορεις να κανεις dispute και να παρεις πισω τα χρηματα σου αν παει κατι στραβα με πολυ συνοπτικες διαδικασιες.

Link to comment
Share on other sites

Το μονο legit ασιατικο καταστημα που ξερω ειναι το dx.com

Αναφέρεσαι μάλλον στο Deal Extreme. έχω παραγγείλει 2 φορές απο κεί. Μεταφορικά μηδέν, αργεί υπερβολικά απο 14 εώς και μήνα να έρθουν τα πραγματάκια αλλά είναι Legit. Ασφαλώς γνωρίζεις εξαρχής ότι αγωράζεις κινέζικα πραγματάκια και όλα ξεφτίλα τιμή οποέτε δέν γίνεται να παραπονεθείες για ποιότητα. Έχει ωραία και παράξενα γκατζεντάκια/ηλεκτρονικούρες.

Σχετικά με το Site που αναφέρεται στο τόπικ. Το παρόν είναι rate απο χρήστη στο mywot και άν και μοναδικό θέλω να τον πιστέψω.

Fraudulent electronics or high price items store in China.

Keep in mind that brand electronics are usually more expensive in China due to VAT. If you see low price brand items you will get scammed.

The way it works is:

1. You send the money (usually via Western Union)

2. You get informed there is problem (usually customs etc.)

3. Problem can be fixed for more money (another 10-20%)

4. After payment, there is yet another problem...

This will repeat until you realize that you got scammed.

Or for phones you get 'lookalikes' of iPhone or Nokia models of poor quality with far less functions. "

~ In conclusion: Το αποφεύγουμε.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.