Jump to content



[hwbot] 3Dmark 2005 Rankings


Guest hwbot

Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Στέλιο, υπαρχει τροπος να κλοκαρεις και τα 2 gpu της καρτας βρε. Κρίμα είναι να παιζεις στα default την χ2.....

Χρησιμοποιεις το atitool για τον ενα, και το amd clock (νομίζω ετσι το λένε) για τον άλλο.

Έχει μια ιδιαίτερη διαδικασια, γι'αυτό πάρε καλύτερα τηλέφωνο εμένα ή το Σταύρο να σου πούμε.

Επίσης θα σου πρότεινα αφού δείς μεχρι πού ανεβαίνει η κάρτα, να παίξεις πρώτα με το 3dmark03 που παίζει πολύ λίγο ρόλο η ταχύτητα του cpu (μεχρι να βρείς πάγο...:D) για να χαρείς και πολλά πονταλάκια.....

Link to comment
Share on other sites

ωραιος ντινο,δεν θα βγει καμια σοβαρη μητρικη;εν αναμονη.....:)

Foxconn Blackops ;) Νομίζω ότι θα σε καλύψει επαρκώς ... ;)

Εκτός αν θες 2 χ 3870X2 σε CF, γιατί τότε ... bananabananabananabananabananabanana τα :D

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι όμως να βγεί η blackops στην αγορά, θα έχει κάνει "μπαμ" ο Χάρης :D

Η πλάκα είναι πως και με τρώει και μενα η τσέπη μου, αλλά είναι τόσο απελπιστικά άδεια η ρημάδα...:( οπότε Blitz και ξερό ψωμί μέχρι νεωτέρας...

Link to comment
Share on other sites

ωραιος ντινο,δεν θα βγει καμια σοβαρη μητρικη;εν αναμονη.....:)

Γιατί το λέτε αυτό ρε παίδες?

Η Blitz extreme, μια χαρα μητρικη είναι!

(άλλο αν δεν υπάρχει πια στην ελλάδα...)

Δίνει μέχρι 1,9 βέβαια, αλλα άν δέν παίζεις με άζωτο μια χαρά είναι....

Σκυλί μαύρο! Έβγαλα χτες απο πάνω της το εβαπ του cascade (μετα απο 1 μήνα bench) και βρήκα μέσα και πάνω σπο το socket 1 δάχτυλο νερό! Αφού δέν βρήκα και κανα χρυσόψαρο πάλι καλά....

Δέν μασάει λέμεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το λέτε αυτό ρε παίδες?

Η Blitz extreme, μια χαρα μητρικη είναι!

(άλλο αν δεν υπάρχει πια στην ελλάδα...)

Δίνει μέχρι 1,9 βέβαια, αλλα άν δέν παίζεις με άζωτο μια χαρά είναι....

Σκυλί μαύρο! Έβγαλα χτες απο πάνω της το εβαπ του cascade (μετα απο 1 μήνα bench) και βρήκα μέσα και πάνω σπο το socket 1 δάχτυλο νερό! Αφού δέν βρήκα και κανα χρυσόψαρο πάλι καλά....

Δέν μασάει λέμεεεεεεεεεε

hehehehehe :p:D Χρυσόψαρο ε ? :D

Link to comment
Share on other sites

Quote harrybanny : Ρε καί εγώ τα ίδια έπαθα. Όταν έκαψα την Abit, πήγα σε blita formula. Όταν αναβαθμιστηκα σε ddr3, πήρα την maximus formula η οποία δεν έζησε και πολυ. Έκανα λοιπόν downgrade σε chipset με τιν Blitz extreme, και βρήκα την υγειά μου λεμε.....

Quote George o/c : Μόνο χρυσόπσαρο: Αντε για να μην πω για τη σκουρια που είχε ξεράσει το evap και τα είχε κάνει ολα χρώματος "ευκοιλί"......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.