Jump to content



The Secret World [MMORPG]


nucleus

Recommended Posts

Δεν χρειάζεται γιατί το sub σου δίνει αρκετούς πόντους για να αγοράσεις το DLC..άμα είναι να το ξεκινήσετε πείτε μου βρε, γιατί κι εγώ λόγω έλλειψης παρέας το σταμάτησα και το παιχνίδι αξίζει πολλά.

Αυτό είναι το πρόβλημα το game δεν παίζεται χωρίς παρέα καταντάει κουραστικό... με παρέα είναι ali φάση για αυτό το παράτησα και άρχισα Guildwars 2.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply
Αυτό είναι το πρόβλημα το game δεν παίζεται χωρίς παρέα καταντάει κουραστικό... με παρέα είναι ali φάση για αυτό το παράτησα και άρχισα Guildwars 2.
\

Eάν όντως ψήνεστε πείτε το ρε παίδες να το ξεκινήσουμε παρέα, γιατί φαίνεται τρελά ωραίο το new content.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου έχω κι εγώ ένα char, από το invite του [MENTION=24311]Typhonios[/MENTION] αλλά λόγω χαλασμένου τότε υπολογιστή και λοιπών θεμάτων, το άφησα. Θα με ψήσετε να λιώσω άτιμοι;;;

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρέπει να αγοράσουμε το game για να παίξουμε τους χαρακτήρες από την trial?

Υep, αλλά το βρίσκεις πλέον και με 14 Ευρώ..αμαρτία είναι να μην το έχεις...

Compare and Buy cd key for digital download The Secret World

Link to comment
Share on other sites

ήρθα και εγώ. σε ποιο server να κάνω char?

ps. τελικά θα πάω templars. για ένα και απλό λόγο

Templar: From their headquarters in London, the Templar seek to win the war against darkness through structure and discipline. They are crusaders against darkness following a long tradition of uncompromising battle against all those they deem evil.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.