Jump to content




mchls

Recommended Posts

  • Replies 456
  • Created
  • Last Reply

Καλα οτι θα ζωρισει πολυ ασχημα τα μοτορια μας( κονσολες) ειναι σιγουρη φαση... το κοβω να γινεται σα το GoW 3 κατασταση... Στα τερματα τα ανεμηστιρια απο το ps3 μου... :dance3:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9567]Athanasios2104[/MENTION]

Είμαι περίεργος ρε ταναση να μας πεις τι shooters εχεις αγοράσει και πιο είναι το ακριβότερο. (Εκτός απο BF3 που αν δε κάνω λάθος έχεις)

Γτ οκ σεβαστό το ένα ποστ. Αλλά με το δεύτερο απλά δείχνεις ότι το Crysis 2 δεν σου άρεσε καθόλου. Υπόψην έχω παίξει όλη τη σειρά. (οπότε αν το επιχειρημα σου έχει να κάνει με τη διαφορά από τα προηγούμενα θα καταλάβω thats all)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9567]Athanasios2104[/MENTION]

Είμαι περίεργος ρε ταναση να μας πεις τι shooters εχεις αγοράσει και πιο είναι το ακριβότερο. (Εκτός απο BF3 που αν δε κάνω λάθος έχεις)

Γτ οκ σεβαστό το ένα ποστ. Αλλά με το δεύτερο απλά δείχνεις ότι το Crysis 2 δεν σου άρεσε καθόλου. Υπόψην έχω παίξει όλη τη σειρά. (οπότε αν το επιχειρημα σου έχει να κάνει με τη διαφορά από τα προηγούμενα θα καταλάβω thats all)

Aντικειμενικα... Ποιο σου αρεσε/καλυψε περισσοτερο?

Προσωπικα δεν επαιξα ολη την σειρα. Το warhead δεν εκατσε ακομη. Το ενα ειχε απιστευτη ζουγκλα καθως και απεικονιση - αναπαρασταση αυτης αλλα το δυο μου αρεσε πιο ΠΟΛΥ..! Και το τριτο που θα παιζει σε μια ζουγκλοδη πολη με τρελανε σα σκεψη, γουσταρω με 1000!!! gun.gif

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9567]Athanasios2104[/MENTION]

Είμαι περίεργος ρε ταναση να μας πεις τι shooters εχεις αγοράσει και πιο είναι το ακριβότερο. (Εκτός απο BF3 που αν δε κάνω λάθος έχεις)

Γτ οκ σεβαστό το ένα ποστ. Αλλά με το δεύτερο απλά δείχνεις ότι το Crysis 2 δεν σου άρεσε καθόλου. Υπόψην έχω παίξει όλη τη σειρά. (οπότε αν το επιχειρημα σου έχει να κάνει με τη διαφορά από τα προηγούμενα θα καταλάβω thats all)

Ναι ρε συ, σε σχέση με το 1 πάντα. Και το Warhead για μένα δεν ήταν τόσο καλό, αμερικανιά μέχρι το κόκκαλο και πολύ generic πίστες. Απλά στο 2 το εκτέλεσαν εν ψυχρώ και με το 3 βλέπω βανδαλισμό του νεκρού σώματος...

Όσο για παιχνίδια, παλιά έδινα τα 50αρικα, ευτυχώς εδώ και λίγα χρόνια ο μέσος όρος έχει πέσει στο 35ευρω. Γενικά όσα παιχνίδια αξίζουν 1st day buy τα παίρνω και με 50 ευρώ. Δυστυχώς, δεν θυμάμαι τα τελευταία χρόνια ένα παιχνίδι να άξιζε αυτήν την προτίμηση (edit: εκτός του Skyrim για τον μικρό μου αδερφό, όταν έχω χρόνο θα το παίξω κι εγώ)..........

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα καλα?

θα φτιαξουν και καλα πατεντε κωδικο για να παιζει το dx11 στις κονσολες ενω δεν υποστηριζουν?

Με "πλαγιους" τροπους θα εφαρμοσουν DX11 features σε DX9.

Εγω μονο ελπιζω να μην τρεχει παλι με 20 FPS στις κονσολες.

Αυτο.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9567]Athanasios2104[/MENTION]

Εγώ πάλι το 2 όπως είπα το ξέσκισα. Γούσταρα να το τερματίζω ξανά και ξανά. Φταίει ότι μου αρέσουν οι εξωγήινοι και ότι έχει να κάνει με δαύτους, δεν ξέρω τι να σου πω. Το μόνο που με χαλάει με το 3 είναι ο τίτλος. Θα μπορούσαν να το έβγαζαν ως expansion. Θα μου πεις μπορεί να είναι ολόκληρο παιχνίδι αλλά από την άλλη πάνω κάτω ίδιο σκηνικό. Οπότε εκεί θα συμφωνήσω. Αλλά και έτσι να το δεις είναι more crysis 2 για μένα αλλά με άλλη τακτική απ'ότι φαίνεται. Οπότε δεν πρόκειται να το χάσω. Θυμάμαι χαρακτηριστικά με το Crysis 2 ότι είχα μάθει τα trailers απ'έξω γτ δεν είχα πάρει ακόμα pc (ο ερμος P4@2.6 με 7800GS τι να παιξει). Και το αποτέλεσμα με δικαίωσε.

Επιπλέον για θυμίστε κάποιο shooter που να έχουν δώσει την ίδια βαρύτητα στα γραφικά και στο story. (Καλά οκ το Half Life 2)

Γενικά όμως το story πάντα είναι ρηχό. Αλλά χορταίνεις gameplay και γραφικάρες.:T:

Link to comment
Share on other sites

το ΜΟΝΟ που μπορεί να το σώσει είναι να δώσουν έμφαση στο survival στοιχείο (stealth, λίγα ammo και τα γνωστά). ΑΛΛΑ από το trailer, βλέπω crysis 2.5

Ούτε 2.5... είναι 2¼ στην ουσία. Το 2.5 θα είναι με κλαδεμένη την ζούγκλα από το maximum-κλαδευτήρι του ήρωα. Αλλά αυτό δεν είναι το 2; It's a trap! :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.