Jump to content



2 λαπτοπ


dellman

Recommended Posts

compaq cq60 με χαλασμενη οθόνη 2 γιγα ραμ χωρις σκληρο και χωρίς το dvdrw

σεμπρον 3000 (αν θυμάμαι καλα)

hp nx6400

t5600

2 giga rma

160hdd

προβληηματικη οθόνη και λείπει ένα πληκττρο από το κb

στα 220 και τα 2 μαζί

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Σε τι τιμή το δίνεις το Compaq;

Είναι μόνο για ανταλλακτικά ή αν του βάλω οθόνη, σκληρό και οπτικό δίσκο θα είναι πλήρως λειτουργικό;

Αν ναι, μπορείς να μου πεις τι κάρτα γραφικών έχει και αν ο σκληρός και ο οπτικός δίσκος έχουν σύνδεση ATA ή SATA;

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη κιόλας αλλά θεωρώ επιεικώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ το ποστ "δυστυχώς σε χρήστες με λίγα ποστ και μικρό χρόνο παραμονής δε δίνω τίποτα"

αν και είναι θέμα αντμιν να επιληφθεί επί αυτού δε νομίζω αυτού του τύπου απαντήσεις απλά να γίνονται δεκτές έτσι εξ απαλών ονύχων! ΕΛΕΟΣ φτάνουν πια οι τραμπουκισμοί που τρώμε καθημερινά στη μάπα!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη κιόλας αλλά θεωρώ επιεικώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ το ποστ "δυστυχώς σε χρήστες με λίγα ποστ και μικρό χρόνο παραμονής δε δίνω τίποτα"

αν και είναι θέμα αντμιν να επιληφθεί επί αυτού δε νομίζω αυτού του τύπου απαντήσεις απλά να γίνονται δεκτές έτσι εξ απαλών ονύχων! ΕΛΕΟΣ φτάνουν πια οι τραμπουκισμοί που τρώμε καθημερινά στη μάπα!!!

Εντάξει κι εσύ τώρα,δεν είναι τραμπουκισμός αυτό,εκδήλωση πικρίας είναι αλλά σε λάθος container...:suicide:

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη κιόλας αλλά θεωρώ επιεικώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ το ποστ "δυστυχώς σε χρήστες με λίγα ποστ και μικρό χρόνο παραμονής δε δίνω τίποτα"

αν και είναι θέμα αντμιν να επιληφθεί επί αυτού δε νομίζω αυτού του τύπου απαντήσεις απλά να γίνονται δεκτές έτσι εξ απαλών ονύχων! ΕΛΕΟΣ φτάνουν πια οι τραμπουκισμοί που τρώμε καθημερινά στη μάπα!!!

Ελευθερη αγορα ειναι, πουλαει κ αγοραζει οπου θελει, ποσο μαλλον δε απο ιδιωτη σε ιδιωτη !

Επισης, ηταν πολυ ευγενικος μαζι σου. Αν ηθελε να γινει τραμπουκος θα χρησιμοποιουσε αλλου ειδους εκφρασεις...

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς και είναι ελεύθερη αγορά αλλά δε θεωρώ την απάντηση του πρέπουσα (όχι φυσικά του Μάριου αλλά του ντελλμαν)!

Αρκέτα όμως περί αυτού δε θέλω να απασχολήσω άλλο το ποστ αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά σε εμένα που του ζήτησα τον υπολογιστή δεν μου φάνηκε τραμπουκισμός, δικά του πράγματα είναι...

Του έστειλα ένα προσωπικό μήνυμα μήπως αναθεωρήσει την γνώμη του βέβαια αλλά και στην περίπτωση που μείνει ίδια είναι απολύτως σεβαστή.

Link to comment
Share on other sites

όποιος δεν του αρέσει ας περάσει σε άλλη αγγελία και όποιος δε γουστάρει έχει κουμπάκι ρεπορτ ας με κάνει....

το πμ το είδα και θα σου απαντήσω αύριο

τι πληροφορίες θες GaMeMaSTeR

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.