Jump to content



Υπολογιστής απο την αρχη


Orfanos3

Recommended Posts

Τι να φταίει όμως αφου είμαι στη τρέλα πάνωοιοςεριμενει μέχρι αύριο!!!!

Στο ups έχει 3 θύρες δεξιά που λέεi μπαταρία και ρεύμα και αριστερά άλλες 3 μόνο ρεύμα που θα βάλω το πολυμπριζο;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 626
  • Created
  • Last Reply

ola komple ayto einai to proto minima apo ton ypologisti moy...το μονο που μενει ειναι να συνδεσω ηχεια και να κανω cable managment...αλλα τα αφησα για αυριο να τα κανω με τον swatoner..

game ακομα δεν επαιξα γιατι παω δουλεια τωρα..το βραδυ ομως θα λιωσω..

sniper elite v2 και καψιμο!!!

Link to comment
Share on other sites

Να σε σκοτώσω? χαχαχα ρε δικά σου λεφτά είναι. Απο την τσέπη μου τα παίρνεις;

Αλλά αν δεν σου αρέσουν κάνουμε τράμπα με τα δικά μου χαχαχα.

Καλορίζικο να τα χαρής όλα βασικά με την ψυχή σου. Ένα σκασμό λεφτά έσκασες άλλωστε.

Link to comment
Share on other sites

Ξαναδες τι σου έγραψα παραπάνω.

Intel αξίζει να βάλεις αν πας σε 2500Κ και επάνω με μητρική Z77 με 2X8 lanes για crossfire !! Σε αυτή την περίπτωση το κόστος θα ανέβει αρκετούτσικα σε σχέση με αυτό που σου έδειξα παραπάνω. Επίσης σε τέτοιους συνδιασμούς πηγαίνουν περισσότερο για κλοκάρισμα στην intel πλατφόρμα, πράγμα που λες πως δεν θες.

Δηλαδή αυτά τα παραπάνω χρήματα αν τα έριχνες σε καλύτερη κάρτα γραφικών, στην περίπτωσή σου θα έπαιρνες περισσότερα ωφέλη.

Για τις άλλες περιπτώσεις σου απάντησα παραπάνω.

Για το κουτί, καλό είναι αλλά δεν ξέρω αν θα έδινα τα χρήματα. Γενικα πιστεύω πολύ στο value for money και με τον ρυθμό που κινείται σήμερα η τεχνολογία πιστεύω πως είναι ο μόνος παράγοντας που θα σου δείξει ποια αγορά είναι η σωστή.

Αν θες να μην εχεις προβλημα με σκονη και τετοια απο την οποια ολα τα haf υποφερουν και αν δεν θες να ψηνεις μπριζολες απο την ζεστη του κουτιου θα εδινες τουλαχιστον ενα 180αρι :suicide2:

Φιλε μην αγορασεις haf θα βαρεθεις να καθαριζεις την σκονη που πιανει :suicide2::suicide2::suicide2::suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.