Jump to content



Υπολογιστής απο την αρχη


Orfanos3

Recommended Posts

Πώωωω ακόμα να έρθουν. Θα έχω φτιάξει την χύτρα μου εγώ και εσύ ακόμα θα περιμένεις. Αρχίζω και αναθεωρώ σημαντικά την άποψή μου για το visionstudio.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 626
  • Created
  • Last Reply

Πάρτους τηλ να κανονίσουν να έχεις παραλάβει σήμερα να έρθω αύριο να το δέσουμε... χαχαχα μετά απο ΣΚ πάλι μπορώ. ;p.

Αν και τελικά το έχεις δέσει μόνος σου όλος (απλά πινελιές για cable managment)

Link to comment
Share on other sites

Στο ups που έχει άλλες θύρες πως θα συνδέσω τα καλώδια του υπολογιστή;

Για τον η/υ μπορείς να πάρεις μια επέκταση καλωδίου ρευμάτος και να το συνδέσεις απευθείας στο UPS.

3WMU9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για τον η/υ μπορείς να πάρεις μια επέκταση καλωδίου ρευμάτος και να το συνδέσεις απευθείας στο UPS.

3WMU9.jpg

Έφτιαξα τέτοιο πολύμπριζο χρησιμοποιώντας ένα τέτοιο καλώδιο, κόπηκαν τα "αρσενικά" βήσματα και ενώθηκε το αρσενικό της προέκτασης με το πολύμπριζο. Κλέμες κατσαβίδι και μονωτική ταινία τα απαιτούμενα. Κόστος 0 (υπήρχε και η προέκταση c14) και το 5θέσιο πολύμπριζο shuko.

Προσοχή στην κλεμα, το κιτρινοπράσινο στο κιτρινοπράσινο.

Link to comment
Share on other sites

κοστος 0 δεν ειναι ...απλα τα ειχες και τα χρηιμοποιησες αλλιως:p

Kατα τα αλλα οπως το λες..το εχω κανει και εγω ουκ ολιγες φορες:p

(απλα προυποθετει και μια....ευχερεια στον αλλον για τετοια θεματα -μη πω εμπειρια.)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.