Jump to content



Υπολογιστής απο την αρχη


Orfanos3

Recommended Posts

αν σου σπασουν τα νευρα με τον θορυβο που κανουν τα ανεμιστηρια της Η100 τοτε μπορεις να τα περασεις και απο κατω οπου θα εχεις την ιδια αποδοση και με λιγοτερο θορυβο..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 626
  • Created
  • Last Reply

Οπότε όλα είναι υπό έλεγχο ..εν αναμονή τροφοδοτικου και καρτας

2 κάρτες γραφικών γιατί βάζουμε?

Αρκεί να μην βρίσκουν σε μνήμες. Γιατί μετά θα θέλει πατέντα και δεν μας βλέπω καλα΄:hehe:

Βρίσκουν στις μνήμες χαχαχ

Τι εχουμε μετα την H100? :confused:

Έχω βάλει motherboard ψύξη επεξεργαστη τους σκληρούς στις θέσεις τους το cd rw και τις μνήμες

Link to comment
Share on other sites

To πολύ πολύ θα τα αλλάξεις. Οσο για την πατέντα δεν είναι κάτι φοβερό απλά δε θα τα καταφέρεις :p

Τις 2 κάρτες γραφικών τις βάζουμε

1. Επειδή η ανάλυση της οθόνης μας είναι αρκετά μεγάλη και δεν παίζουμε αξιοπρεπώς παιχνίδια με την μία κάρτα

2. Επειδή έχει ο φίλος μας

3. Επειδή κάνει μουράτο το εσωτερικό του υπολογιστή

4. Επειδή τρέχουμε benchmarks

5....

6....

Link to comment
Share on other sites

To πολύ πολύ θα τα αλλάξεις. Οσο για την πατέντα δεν είναι κάτι φοβερό απλά δε θα τα καταφέρεις :p

Τις 2 κάρτες γραφικών τις βάζουμε

1. Επειδή η ανάλυση της οθόνης μας είναι αρκετά μεγάλη και δεν παίζουμε αξιοπρεπώς παιχνίδια με την μία κάρτα

2. Επειδή έχει ο φίλος μας

3. Επειδή κάνει μουράτο το εσωτερικό του υπολογιστή

4. Επειδή τρέχουμε benchmarks

5....

6....

Ναι αλλα με την κάρτα που έχω πιστεύω θα είμαι υπερκαλημενος!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα με την κάρτα που έχω πιστεύω θα είμαι υπερκαλημενος!

Αυτο ειναι σιγουρο..!!!!Ανετος θα εισαι παντου :dirol: !!!Αντε ποτε θα ρθει το τροφοδοτικο να ζωντανεψει λιγο το θηριο???

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι σιγουρο..!!!!Ανετος θα εισαι παντου :dirol: !!!Αντε ποτε θα ρθει το τροφοδοτικο να ζωντανεψει λιγο το θηριο???
κάρτα οθόνη τροφοδοτικο θα τα έχω όλα την άλλη τεταρτη.. Δεν αντέχω να περιμένω!!
Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα μ αρεσει να βλεπω τετοια thread οπως το δικο σου και πιο πολυ μ αρεσει να βλεπω τις κουταρες των αλλων γιατι το δικο μου...ΔΕΝ...!!!!! :getlost::getlost:

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που σκέφτομαι είναι μήπως κάνει μπαμ όταν Πατησω το power!

Χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω αλλά στο πρώτο pc Που έβαλα χέρι (μιλάμε για τα παλιά χρόνια καθώς είμαι και μιας Α ηλικίας) έκαψα ΜΟΝΟ την μητρική :p

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω αλλά στο πρώτο pc Που έβαλα χέρι (μιλάμε για τα παλιά χρόνια καθώς είμαι και μιας Α ηλικίας) έκαψα ΜΟΝΟ την μητρική :p

Φημίζεσαι για το κουράγιο που δίνεις στους άλλους;

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως η ψυχραιμία πρέπει να βασιλεψει!αυτο το thread μέχρι να Πατησω το power θα φτάσει τις 200 σελίδες.. Μετα θα ανοίξω άλλο για το ξεκίνημα μου!!! Εγκαταλείψτε το καραβι

Εγώ το πρώτο pc νομίζω το έχω ακόμα. Έλα μωρέ. Αν φοβάσαι άστα να τα κάνουμε μαζί.

Η αλήθεια είναι πως δεν θα θέλα να καψω έναν επεξεργάστη των300 εύρο η μια κάρτα των 500

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.