Jump to content



Υπολογιστής απο την αρχη


Orfanos3

Recommended Posts

  • Replies 626
  • Created
  • Last Reply
Παλιά έδινε χωρίς τηλ η vivodi αλλά τώρα πια καμία.

Αν κατάλαβα καλά.

Αν εννοείς χωρίς ήδη υπάρχον καλώδιο είτε χωρίς καλώδιο γενικά.

Ενοω χωρίς να πληρώνω τηλ παρα μόνο Ίντερνετ

Link to comment
Share on other sites

Ενοω χωρίς να πληρώνω τηλ παρα μόνο Ίντερνετ
Υπάρχει το δορυφορικό, αλλά δεν αξίζει ούτε οικονομικά, ούτε ενίοτε σαν υπηρεαία. Εκτός αν η γραμμή σου είναι τελείως χάλια.

Νομίζω ότι η καλύτερη προσφορά για ADSL αν δεν σε ενδιαφέρει το τηλέφωνο, είναι της Wind στο WIND Double Play S με 15,7€/μήνα με online αίτηση.

Προσωπικά όμως, θα πήγαινα αντί για Wind στη Cyta, στο απλό 2play 24Mbps με 23€/μήνα. Η Wind διαβάζω ότι είναι λίγο πίτα και πολλά προβλήματα με Youtube, κλπ. Φυσικά αν θέλεις το καλύτερο πας OTE.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το δορυφορικό, αλλά δεν αξίζει ούτε οικονομικά, ούτε ενίοτε σαν υπηρεαία. Εκτός αν η γραμμή σου είναι τελείως χάλια.

Νομίζω ότι η καλύτερη προσφορά για ADSL αν δεν σε ενδιαφέρει το τηλέφωνο, είναι της Wind στο WIND Double Play S με 15,7€/μήνα με online αίτηση.

Προσωπικά όμως, θα πήγαινα αντί για Wind στη Cyta, στο απλό 2play 24Mbps με 23€/μήνα. Η Wind διαβάζω ότι είναι λίγο πίτα και πολλά προβλήματα με Youtube, κλπ. Φυσικά αν θέλεις το καλύτερο πας OTE.

Ευχαριστω για την πληροφορία έβαλα cyta με 18 εύρο και αν δεν μου κάνει το αλλάζουν αμέσως στα 24 mb με 23 ευρο

Link to comment
Share on other sites

ga-z77-ud5h 2600k 8gb ram ati 6870 και όλα αυτά σε custom water σε ένα cosmos rc 1000 προσωρινά και lian li αργότερα.

Ψάχνω και μια φτηνή 6870 για CF. Με βλέπω να βάζω 6850 για να κάνω το cf που τις βρίσκω πιο φτηνά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.