Jump to content



Υπολογιστής απο την αρχη


Orfanos3

Recommended Posts

  • Replies 626
  • Created
  • Last Reply
Καλύτερη βοήθεια απο το manual δεν νομίζω να θες. Διάβασε το και θα καταλάβεις. Διαφορετικά youtube it :)

:snap:

Αν μου λείπει μόνο το τροφοδοτικο και η κάρτα γραφικών μπορώ να ξεκινήσω το δέσιμο?μέχρι την άλλη βδομάδα που θα ρθουν?έτσι για να ασχολουμε η δεν γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

H H100 (αν έχεις πάρει αυτήν έχω χαθεί :p) έχει πάστα απο μόνη της :)

Προσοχή ο άσχετος...ο επεξεργαστης είναι με έναν ανεμιστηρα μαζι προφανος καταργειτε για να μπει ο h100 έτσι?

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα ε ναι βρε. Θα βάλεις την Η100 όχι την ψύχτρα με την οποία έρχεται ο επεξεργαστής :p

Κατάλαβα με τον swatoner θα τον φτιάξω!!Αν και πολυ θα γελά να καταφέρω να το κάνω μόνος μου

Link to comment
Share on other sites

http://www.thelab.gr/oi-dikes-sas-parousiaseis/odigos-synarmologisis-ilektronikou-ypologisti-94882.html

EDIT : Το ό,τι με την Karmen postάραμε την ίδια ώρα και εμφανίζει πρώτο το post της,

θα το εκλάβω ως "Πίσω από έναν σπουδαίο άνδρα κρύβεται μια σπουδαία γυναίκα." :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.