Jump to content



προβλημα οθονης dell 2311h


matteus

Recommended Posts

Το θεμα ειναι ομως γιατι να πρεπει να χαλασω εστω και μιση ωρα απο τη μερα μου πακεταροντας και τεσταροντας μονιτορ? Η Dell δεν επρεπε να κανει εξαρχης το αυτονοητο και να στειλει ενα μονιτορ λειτουργικο καινουργιο ή refurbished?

Πιστευεις οτι τα μονιτορ τα οποια ηταν χαλασμενα πριν πετυχεις καποιο καλο δεν ηξερε η Dell οτι εχουν προβλημα πριν στα στειλει ή οτι δεν τα ειχε κανει RMA καποιος αλλος πριν? Απλα πονταρουν στο οτι ολο και καποιο θυμα θα βρεθει και θα πει "δε βαριεσε" και θα το κρατησει.

Φυσικα αυτην την πολιτικη την ακολουθουν χρονια τωρα στην Ελληνικη αγορα πολλες εταιριες και οχι μονο η Dell.

Ετσι ακριβως ειναι τα πραγματα, ετσι βαρεθηκα και εγω να μαλωνω μαζι τους και κρατησα το προβληματικο οσο για εσενα Gnf αστο φιλε ισως καποια αλλη φορα, λες και εγω απο την πρωτη μερα που τους πηρα τηλεφωνο εκραζα εννοειτε οτι μετα τα 2 rma και απο αυτα που ειδα αρχισα να φωναζω και ειναι πολυ λογικο αυτο μας ελειπε να τους πω και ευχαριστω.

Τελος παντον δεν εκατσα να μαλωνω μαζι τους ποσο μαλλον με εσενα που ισχυριζεσαι οτι ολες οι εταιριες εχουν αυτη την πολιτικη ?

Αυτο που λεει ο csaris ειναι στοχευμενο παρε παραδειγμα την ελαττωματικια καρτα γραφικων 5 ημερων που εστειλα πισω το μονο προβλημα που ειχε ηταν οι ανεμιστηρες, πιστευεις οτι θα την πεταξουν? Φυσικα και οχι θα την ξαναδωσουν για καινουργια ειτε για refurbished.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply
ελαττωματικια καρτα γραφικων 5 ημερων που εστειλα πισω το μονο προβλημα που ειχε ηταν οι ανεμιστηρες, πιστευεις οτι θα την πεταξουν? Φυσικα και οχι θα την ξαναδωσουν για καινουργια ειτε για refurbished.

5 ημερών......τι δεν καταλαβαίνεις ακριβώς? DOA man

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.