Jump to content



Τι παιχνίδι να ξεκινήσω;


Dant3

Recommended Posts

the doctor who cloned me DLC (duke nukem forever, μην ασχοληθεις με το ιδιο το game, αγγαρεια κανονικη :p )

Για πιο σοβαρη φαση STALKER με το misery mod

MISERY_character_select_111217.jpg

fail-out και borderlands ειναι μια τριχα απτα παπακια του :)

Link to comment
Share on other sites

Duke nukem το ειχα τερματισει.οντως χαλια.

θα το κοιταξω αυτο το Mod.

stalker δεν μου αρεσε καθολου οπως και το fall out.rpgιζουν πολυ.

αυτο το Misery mod τι ρολο παιζει?:p

DLC ειναι το doctor who cloned me ρε καραμητρο, :p εχει πολυ καλυτερο level design απτο κανονικο campaign, θα το δεις και μονος σου :)

το call of pripyat ειναι το πιο noob friendly απτα 3 stalker, το misery το κανει πιο challenging αλλα ταυτοχρονα και πιο ευελικτο στον τροπο παιχνιδιου του καθενος, εναλλακτικα μπορεις να βαλεις call of pripyat complete, εγω στην θεση σου εφοσον θα τα τερματιζα και τα 3 να βγαλω το αχτι μου :p

Σεναριακα παει clear sky - shadow of chernobyl - call of pripyat, αλλα δεν εγινε και κατι αμα τα παιξεις αναποδα, τα στοιχεια rpg στα σταλκερ δεν ειναι τοσο εντονα οσο στα fallout, 90% fps ΕΙΝΑΙ με παρα πολυ καλη ατμοσφαιρα, ζωντανο κοσμο dynamic gameplay και σε περιπτωση που εχεις x-fi+ ενα ζευγαρι ακουστικα προχειρα, απιστευτο 3d ηχο λογω hardware openAL support, επαιξα new vegas προσφατα πιστεψε με διαφερει αρκετα, δωστου αλλη μια ευκαιρια, δεν βγαζουν πλεον fps με αξιολογο single imo.

Link to comment
Share on other sites

Σεναριακα παει clear sky - shadow of chernobyl - call of pripyat, αλλα δεν εγινε και κατι αμα τα παιξεις αναποδα, τα στοιχεια rpg στα σταλκερ δεν ειναι τοσο εντονα οσο στα fallout, 90% fps ΕΙΝΑΙ με παρα πολυ καλη ατμοσφαιρα, ζωντανο κοσμο dynamic gameplay και σε περιπτωση που εχεις x-fi+ ενα ζευγαρι ακουστικα προχειρα, απιστευτο 3d ηχο λογω hardware openAL support, επαιξα new vegas προσφατα πιστεψε με διαφερει αρκετα, δωστου αλλη μια ευκαιρια, δεν βγαζουν πλεον fps με αξιολογο single imo.

Tσαμπα νομιζω λες οτι λες.

Πολυς κοσμος δεν μπορει να πιασει τη μαγεια του STALKER, αυτοι χανουν βεβαια.

Απο μενα δοκιμασε Singularity, Darkness 2, Syndicate που ειναι ευχαριστες casual-ιες.

Link to comment
Share on other sites

Singularity Syndicate τα εχω τερματισει.

να πω την αληθεια στο stalker ειχα παιξει το πρωτο λιγο,δεν μου πολυαρεσε και το αφησα.θα τα ξαναβαλω να παιξω!

Darkness 2 θα το τσεκαρω.

Crysis 2 το τερματισα αλλα για μενα ηταν πληρη απογοητευση.ξενερωσα τη ζωη μου ετσι οπως το κονσολοποιησαν.το ξαναβαλα να παιξω φαντασου και ουτε καν το ανοιξα και το εβγαλα μονο και μονο με τη σκεψη πως το εχουν κανει,ενω το πρωτο το εχω τερματισει ισα με 15 φορες.

Ευχαριστω ολους για τις προτασεις παντως

Link to comment
Share on other sites

Ατμόσφαιρα σαν του Clear Sky δύσκολα βρίσκεις σε παιχνίδι. Σκοτεινή, μυστηριώδης και η ambient μουσική έδενε τέλεια. Ακόμα και μια απλή πλοήγηση στα σκοτεινά χωράφια της Ουκρανίας, χωρίς να πέσει ούτε ένας πυροβολισμός, σε έκανε να αισθανθείς ένα ρίγος στην πλάτη σου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.