Jump to content



Notebook HP Pavilion 11,6" AMD Athlon 1.70 GHz, Ati, Hd320GB 7200


alfisti

Recommended Posts

11.6" HP Pavilion DM1 1200sv notebook

Πολυ ελαφρυ και λεπτο Λαπτοπακι με windows 7 premium GR

  • Οθόνη: 11.6"/BrightView Led/Ανάλυση 1366x768
  • Κάρτα γραφικών: ATI Radeon HD 4225

  • Επεξεργαστής: AMD Athlon II Neo K125 1.7GHz/1MB - L2 Cache
  • Μνήμη: 2GB DDR3 (max 5GB)
  • Σκληρός δίσκος: 320GB SATA 7200rpm
  • Πολυμέσα: Webcam/Ηχεία Altec Lansing φοβερος ηχος!!HDMI
  • Δίκτυα: Wireless 802.11a/b/g/n (draft)- Bluetooth
  • Ειναι σε αριστη κατασταση με υπολοιπο εγγυησης τελειως αγρατζουνιστο με το κουτι του και αποδειξη
    ειναι πολυ γρηγορο καμμια σχεση με netbook παιζει και παιχνιδια και μπαινει και σε ιντερνετ η ακους μουσικη βλεπεις φωτο skype κλπ σε δευτερολεπτα χωρις να μπεις στα windows!!
    250 ευρω!

HP Pavilion dm1-1200 ev/sv | Skroutz.gr

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=eIE_cjFKAWQ]11.6" HP Pavilion DM1 Notebook Review - YouTube[/ame]

post-15790-1416076091,8357_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

κάνω μια προσφορά στα 220€ με μεταφορικά μισά μισά.. αλλά θέλω κωδικό του λαπτοπ γιατί θέλω αυτό με τα 2 pci-e στην μητρική του..
αν εννοεις κατω διπλα απο τον δισκο βλεπω μια κενη θυρα,,δεν ξερω αν εννοεις αυτο αλλα η τιμη αυτην τη στιγμη δεν με εξυπηρετει δυστυχως!
Link to comment
Share on other sites

θεωρητικά αυτή λέω. και εγώ δεν μπορω να δώσω παραπάνω €, αν την ρίξεις την τιμη ενημέρωσε με... :)
οκ φιλε μου!! να σε ρωτησω κατι γιατι δεν γνωριζω αυτη η θυρα που εξυπηρετει για 3g καρτα η για ssd?
Link to comment
Share on other sites

και για 3g και για sdd se pci-e αλλα εγω θελω να του βάλω μια broadcom clystal hd. και εναν ssd στην θεση του δίσκου για να το κάνω να πετάει μια που εχω δώσει το νετμπουκ κ μου έχουνε μείνει
ενταξει σε ευχαριστω για τις πληροφοριες!!
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.