Jump to content



Intel i5


Μοκου

Recommended Posts

Απόδειξη υπάρχει; Αν τον ριξεις στα 120 I'm in! Όπως αντιλαμβάνεσαι για να γίνονται rma σημαίνει ότι και οι επεξεργαστες χαλάνε οπότε η εγγύηση είναι μονόδρομος.

Link to comment
Share on other sites

Δηλωνω και εγω αν υπαρχει εγγυηση. πιθανο ενδιαφερον φιλου.Θα τον ρωτησω αν τον θελει και ενημερωνω αν δεν κατσει με τον chaos...Αν το πας 125-130 max ακομα καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

Απόδειξη υπάρχει; Αν τον ριξεις στα 120 I'm in! Όπως αντιλαμβάνεσαι για να γίνονται rma σημαίνει ότι και οι επεξεργαστες χαλάνε οπότε η εγγύηση είναι μονόδρομος.

Γεια σου φιλε μου!! Συγνώμη που άργησα να απαντήσω!!! Υπαρχει απόδειξη...αλλα απο ολο το σύστημα!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλε μου!! Συγνώμη που άργησα να απαντήσω!!! Υπαρχει απόδειξη...αλλα απο ολο το σύστημα!

Δυστηχως απ όλο το συστημα δεν σε καλύπτει για τον επεξεργαστη μεμονωμένα οπότε αποσυρω.ευχαριστω για την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Δηλώνω και εγώ ενδιαφέρον στα 130 για συγγενικό πρόσωπο, θα ξέρω σίγουρα πιό βραδάκι.

Από ποιό κατάστημα έχει απόδειξη

Άκυρο το ενδιαφέρον, συγνώμη για την όποια καθυστέρηση:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.