Jump to content



Seagate 750GB σε άριστη κατάσταση ή Seagate 640GB εντός εγγύησης


Recommended Posts

48602d1331038078-am3-mobo-cpu-4gb-ddr3-hd-750gb-seagate-750gb.jpg

Seagate 750Gb χωρίς εγγύηση (έχει λήξει και της Seagate), αλλά σε άριστη κατάσταση.

Τα τελευταία χρόνια δουλεύει ως εξωτερικός back up δίσκος.

Συναλλαγή με συνάντηση σε κάποιο κεντρικό σταθμό του metro κατά προτίμηση. Δεν στέλνω ταχυδρομικώς. Ούτε καίγομαι να τον δώσω (μια χαρά μου κάνει την δουλειά).

Στα 60€

Αν έρθετε προς τα μένα - Ίλιον - και με διευκολύνετε σας τον δίνω στα 55€

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και ένας Seagate 640GB με εγγύηση μέχρι τον Δεκέμβρη του 2013. Δεν ξέρω αν έχω ακόμα την εγγύηση από το Πλαίσιο, θα ψάξω να δω. Αν προτιμάτε κάτι με λιγότερα GBs αλλά με εγγύηση μπορώ να σας δώσω αυτόν.

Μου περισσεύει αυτή τη στιγμή ο ένας για αυτό και η αγγελία πώλησης.

49883d1336066861-seagate-750gb-se-aristi-katastasi-i-seagate-640-seagate.jpg

ίδια τιμή με τον 750

Στα 60€

Αν έρθετε προς τα μένα - Ίλιον - και με διευκολύνετε σας τον δίνω στα 55€

post-188-1416076139,5536_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bump 55€ είτε έρθετε προς τα εδώ είτε βρεθούμε κάπου που να βολευόμαστε και οι δύο.

Για τον 640 έχω βρει μια απόδειξη από το Πλαίσιο του 2009. Υποθέτω ότι είναι για αυτόν τον δίσκο και ότι ο δίσκος είχε 5 χρόνια εγγύηση και για αυτό δεν έχει λήξει της Seagate ακόμα. Πάντως στην απόδειξη του πλαισίου δεν αναγράφει πόσα χρόνια έχει. Αν ο 750 είναι σε άριστη κατάσταση θα έλεγα ότι ο 640 είναι σε υπέρ άριστη κατάσταση όπως είναι εμφανές και από τις λίγες ώρες χρήσης αφού ήταν σχεδόν αν όχι πάντα σε εξωτερική θήκη ως back up δίσκος.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.