Jump to content



Ιγκώ ντεν είμι γκύφτου, ιγκώ βατύ μελακρινό!


paschalia

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ [Σήμερα, στις 21:53]

Μπορεί να είναι αστείο η σοβαρό το κείμενο.

Μπορεί άλλοι να συμφωνούν μερικώς, και άλλοι όχι.

Εγώ θα πω τούτο: Η ΕΠΙΚΕΦΑΛΙΔΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΠΤΥΣΤΟ.

Παραπέμπει ευθέως στους Τσιγγάνους ή Ρομ

θα συμφωνησω....

υπαρχουν γυρω μας πολλα τετοια μπουμπουκια

με αναλογες συνηθειες

που συχναζουν απο Β.Π μεχρι Κολωνακι...

ασπροι, μαυροι, κοκκινοι και κιτρινοι....

δικηγοροι και βουλευτες αλλα και μαναβηδες και λιμενεργατες

γυναικες και αντρες...

οποτε ο τιτλος ειναι μαλλον ατυχος....

ενα απλο "παλιοΜ@λακας βρωμοκαγκουρας" αρκει.....

αλλα και αυτο με προσοχη ...

μιας και αυτο που ενοχλει αφανταστα καποιον ή του φαινεται σαν ελλειψη καλων τροπων

μπορει να ειναι η καθημερινοτητα/ αναγκη του αλλου....

οι συνθηκες ποικιλλουν οποτε δεν μπορουμε ετσι ευκολα να βαζουμε ταμπελες copy-paste

χωρις να εξεταζουμε ολες τις παραμετρους....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Voudas [Σήμερα, στις 21:59]

αν θες να το δεις έτσι, τότε ναι... αν δεν θες όμως...

Αν δεν θες να το δεις τώρα για αυτούς Βούδα, κάποιος στο μέλλον μπορεί να μην το δει για σένα.

Link to comment
Share on other sites

οκ .

Αν ο τιτλος σας φαινεται καπως (παροτι τον εκανα απλα πιστη αντιγραφη ) προτεινετε καποιον αλλο και τον αλλαζω .

Δεν ειναι να χαλιεστε και να δινετε τοση σημασια για απλα χιουμοριστικα κειμενακια ,δεν συμφωνειτε?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia [Σήμερα, στις 21:13]

οκ .

Αν ο τιτλος σας φαινεται καπως (παροτι τον εκανα απλα πιστη αντιγραφη ) προτεινετε καποιον αλλο και τον αλλαζω .

Δεν ειναι να χαλιεστε και να δινετε τοση σημασια για απλα χιουμοριστικα κειμενακια ,δεν συμφωνειτε?

Oχι ρε Πασχαλια... δεν χαλιεται κανεις...

απλα ειναι ευκολο να σου κολλησουν και εσενα ταμπελες που δεν θα ηθελες...

απλα επειδη αναδημοσιευσες κειμενακια copy-paste

που στην τελικη μπορει και εσενα να μην σε εκφραζουν απολυτα .....

οποτε παει τσαμπα και η ταμπελα....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia [Σήμερα, στις 21:13]

οκ .

Αν ο τιτλος σας φαινεται καπως (παροτι τον εκανα απλα πιστη αντιγραφη ) προτεινετε καποιον αλλο και τον αλλαζω .

Δεν ειναι να χαλιεστε και να δινετε τοση σημασια για απλα χιουμοριστικα κειμενακια ,δεν συμφωνειτε?

Μα δεν αναφέρθηκα σε σένα, αλλά στον συντάκτη του κειμένου.

Ηλίου φαεινότερο οι αγαθές προθέσεις σου.

Link to comment
Share on other sites

Κοπριτη δες το κι΄αλλιως.

Αν δω ενα κειμενακι το οποιο δεν ειναι ακριβως κολακευτικο για τις γυναικες ,αλλα το βρισκω να εχει γελιο ,θα το βαλω ανεξαρτητα αν με εκφραζει η οχι .

Το θεμα σε τετοιου ειδους κειμενακια ειναι το χιουμορ και το γελιο.

Αν ο αλλος το δει απο αλλες μεριες κλπ χανει τελειως την ουσια του και τον σκοπο του .

Αλλα δεχομαι οτι δεν σας αρεσει και για αυτο προτεινα να πειτε καποιο αλλο τιτλο .

Απο μεριας μου δεν υπαρχει προβλημα να αλλαχτει εφοσον υπαρχουν αντιρρησεις :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

Δε ξερω ποτε συνηθιζεις να κορναρεις εσυ αλλα πολλες φορες ημουνα στο παραπεντε να κατεβω κ να βουτιξω κανεναν....

Ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ σπαστικο με του αναβει το πρασινο να κορναρουν απο πισω κ να σε κοιταν κ με μισο ματι γιατι εχασες 5χιλιοστα του δευτερολεπτου στην εκκινηση(ρε πανε καλαααα?):getlost:

Οποτε που λες μια φορα κ γω ειμουνα προετημασμενος :devil: . Αναβει πρασινο κ κλασικα στα καπακια η εκνευριστικη κορνα απο πισω.Οποτε λοιπον δενω χειροφρενο,ανοιγω το καπο κ με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια του λεω "σορυ τεραστιε αλλα εμεινε!!"

Επρεπε να δειτε τη σκατοφατσα του τυπου!Ξενερωσε ασχημα!Κανω κ καλα εγω να δω τη μηχανη,ξαναμπαινω στο αμαξι κ μετα απο μισο λεπτο φευγω με κιτρινο!! Παρε τα @@ τωρα γκ@βλαρα!

Δε μπορειτε να φανταστιτε ποσο το απολαυσα!Πηρα το αιμα μου πισω για αλλους τους καγκουρες που μου σπαγαν τα @@ καθε τοσο :hehe:

Ααα κ κατα 99% αυτο το φαινομενο με τις κορνες το βλεπω Αθηνα....στις αλλες πολης ειναι ποιο χαλαροι οι ρυθμοι φαινετε κ δε νοιζονται για τα 5χιλιοστα του δευτερολεπτου....

(Σιχτιρ! Τα πα κ ξαλαφρωσα!)

:rofl::rofl::rofl:

ωραιος ρε samael!!!!!!καλη φαση!!!!!

Link to comment
Share on other sites

"Οποτε που λες μια φορα κ γω ειμουνα προετημασμενος . Αναβει πρασινο κ κλασικα στα καπακια η εκνευριστικη κορνα απο πισω.Οποτε λοιπον δενω χειροφρενο,ανοιγω το καπο κ με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια του λεω "σορυ τεραστιε αλλα εμεινε!! "

Κακώς φίλε μου που δεν του έσκασες καί κανά δυό γκαβίδια στη μούρη,όπως συνέβει σε γνωστό μου Κύριο ,που από τότε ξέρεις πόσο προσεκτικός καί υπομονετικός έγινε; Πάντως αυτό συμβαίνει σε πολλές πόλεις καί όχι μόνο Αθήνα.Οχι που θα έμεναν πίσω σε αυτό δηλαδή:mad:

Link to comment
Share on other sites

Aχ! Βλεπω αυτη την συνηθεια με τις κορνες.. και λεω πως θα μπορεσω να συνηθισω ξανα οταν κατεβω Αθηνα ?!

Εδω Ξανθη... περνας ΧΑΛΑΡΟΤΑΤΑ apo το ενα πεζοδρομιο στο αλλο αλλα και στις διασταυρωσεις.. και ΔΕΝ ακουγεται ουτε μισο μπιπ..+ οτι περιμενουν να περασεις και μετα να συνεχισουν..!

Εχω ξεχασει ακομα και το οτι υπαρχουν κορνες..!

Χωρια οτι δεν υπαρχουν φαναρια..παρα καναδυο μονο...!

Βλεπω να κατεβαινω και πριν περασουν δυο μερες να βρισκομαι σε κανα ΚΑΤ γιατι θα με εχει κοψει κανα αμαξι...

Link to comment
Share on other sites

Γυφτιές πολλές ... αλλά συνήθως όχι από γύφτους ! Μήπως θα έπρεπε να πούμε από Νεοέλληνες άνευ τρόπων , κουλτούρας και καλού γούστου . Μήπως ο πολιτισμός της Κόκα Κόλα μας κυρίευσε για τα καλά ? Διότι δεν εξηγείται αλλιώς αυτή η παρακμή ...

Μήπως οι γύφτοι μας έβαλαν τα γυαλιά ?

Εγώ πάντως έτσι και μου κορνάρει ο αποπίσω μουλαρώνω και τον πάω καροτσάκι μετά !:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia

Εδω Ξανθη... περνας ΧΑΛΑΡΟΤΑΤΑ apo το ενα πεζοδρομιο στο αλλο αλλα και στις διασταυρωσεις.. και ΔΕΝ ακουγεται ουτε μισο μπιπ..+ οτι περιμενουν να περασεις και μετα να συνεχισουν..!

Αμα "αξιζει" να περασει μπορουμε να περιμενουμε!!Δεν βιαζομαστε!!

:devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia [25-07-2004 12:37]

Τι ειναι γυφτια ..!

6. Να έχεις να κάνεις μπάνιο 9μιση εβδομάδες και να φοράς κολόνια να καλύψεις την ιδρωτίλα. (το κουνάβι της περιοχής σας, σας εύχεται καλό 15αύγουστο).

:jump: :jump: :hehe: :hehe: :hehe:

Αυτο κι αν ειναι φοβερο! Το κουναβι??!!!! :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.