Jump to content



[hwbot] 3Dmark 2003 Rankings


Guest hwbot

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

@Stelios: Δοκίμασε και με LoD +1.0 ;) Εμένα πάντως με βοήθησε αρκετά ... ;) Α και κάτι άλλο ... Όταν ανοίξεις το 3D 03, άλλαξε την ανάλυση της οθόνης (όχι του test ;)) σε 1024 x 768 ... Το GT1 λογικά θα βελτιωθεί αρκετά, τα υπόλοιπα λιγότερο :)

Link to comment
Share on other sites

με την γτχ αυτό?

ναι

@Stelios: Δοκίμασε και με LoD +1.0 ;) Εμένα πάντως με βοήθησε αρκετά ... ;) Α και κάτι άλλο ... Όταν ανοίξεις το 3D 03, άλλαξε την ανάλυση της οθόνης (όχι του test ;)) σε 1024 x 768 ... Το GT1 λογικά θα βελτιωθεί αρκετά, τα υπόλοιπα λιγότερο :)

Το lod ήταν +2 καταλάθως σε αυτό.

Αυτό με την ανάλυση θα το δοκιμάσω σήμερα.. έμεινε μπό0ο0ο0ολικος πάγος.

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος ο Στέλιος...

και επαναλαμβάνω "δεν εχεις κλοκάρει και τα 2 gpu"

το riva δεν κανει δουλειά.

Κλοκαρεις τον 1 απο atitool και τον αλλο απο amdgpuclock. Και πάλι ειναι σιγκεκριμενη η διαδικασια για να γίνει. Παρε τηλ. ή εμένα ή το Σταύρο για λεπτομέρειες. Όταν κλοκάρουν και οι 2, φαίνεται και στο gpuz....

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε αμφισβητώ, για να το λες κάτι θα ξέρεις.. Αλλα επιμένω και εγώ γιατί αν p.x. βάλω από το riva ψιλή συχνότητα στον πυρήνα, 1000mhz, και ψάξω για artifacts κολλάει το pc.. το ίδιο συμβαίνει και αν το κάνω από το amdgpuclock αλλα για τον δεύτερο πυρήνα. Στις συχνότητες που λέει το amdgpuclock συμφωνεί και το atitool αλλα το gpuz λέει ακριβώς τα μισά.. Όπως και να έχει, θα σε πάρω τηλ να σε ρωτήσω και κάτι για τα irams και βλέπουμε.. Αργότερα όμως έχω διάβασμα τώρα.:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.