Jump to content



Call logger για εταιρια


YDinopoulos

Recommended Posts

Καλημερα στα πληθη

Ψαχνω για λογισμικο καταγραφης κλησεων. Τι εννοω...Οχι της ιδιας της συνομιλιας, αλλα πχ με πηρε τηλεφωνο ο Κωστας την ταδε ωρα, ταδε μερα για το χ ζητημα, και ουτοκαθεξης.

Επισης αν μπορω να κανω καποιο search στα δεδομενα, πχ ποιοι με πηραν τηλεφωνο την Δευτερα 28 του μηνα απο 1300-1400, θα ηταν ιδανικο.

OpenSource ή/και πληρωτεω, ειμαι ανοιχτος σε προτασεις...!

Link to comment
Share on other sites

εχεις αυτη τη στιγμη καποιο τηλεφωνικο κεντρο?Η απλα τηλεφωνα?

πιστευω οτι με ενα avm fritzbox (παιζουν insomnia μτχ @~30€) Θα κανεις μια χαρα τη δουλεια σου...

Άλλο θέλει. Και αυτό είναι για VOIP μόνο. Αν είναι pots δεν περνάει απο το fritz και δεν το καταγράφει

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να το συνδεσω με κεντρο.

Θελω χειροκινητα να βαζω το ποιος με πηρε τι ωρα κλπ. Σαν βαση δεδομενων ενα πραγμα :)

Στήσε ένα xamp σε ένα PC και πέτα κάτι σαν wordpress με ένα πολύ narrow theme, ή όποιο event logger / cms γουστάρεις :)

Εναλλακτικά, κάνε μία βάση σε access βρε αδερφέ, 6-7 πεδία θέλεις καταλαβαίνω.

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε συ αυτο του λεω

Να παρει ενα τετοιο π@π@ρι και να το βαλει στη γραμμη του (ακομα και πριν το τηλεφωνικο κεντρο μπορει να μπει) και απλα να φιλτραρει τα τηλεφωνηματα :)

Edit:

[MENTION=4796]TifoziF1[/MENTION]

Μας μαμησες ρε φιλε....:(

Πολυ ωραιο αυτο και free.

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω για λογισμικο καταγραφης κλησεων. Τι εννοω...Οχι της ιδιας της συνομιλιας, αλλα πχ με πηρε τηλεφωνο ο Κωστας την ταδε ωρα, ταδε μερα για το χ ζητημα, και ουτοκαθεξης.

Πως θα γράφει σχόλια πχ.

Με πήρε ο Γιώργος και του έλυσα το πρόβλημα με το Domain. Ασχολήθηκα 1 ώρα πχ

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω βρει κατι που να με καλυπτει.

Μου εχουν πει οτι με Access μπορω να το κανω -καπως- αλλα να φτιαξω κατι, και να παει στραβα μετα θα με χεσει ο συναιτερος μου...:hehe:

Έχεις κάποιο εμπορικό πρόγραμμα;

Έχω κάτι στο νού μου.

Link to comment
Share on other sites

Βάλε ontelecoms ,έχει Log στο site της.
Δεν φταίς εσύ !

ο [MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION] με τον "παραπλανητικό" τίτλο φταίει :p :P

call logger παραπέμπει σε software αναγνώρισης/καταγραφής κλήσης ενώ άλλο πράγμα είναι προς ζήτηση.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.