Jump to content



Watch Dogs


jesus

Recommended Posts

  • Replies 503
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Δε ξέρω τι λέτε, αλλά το έπαιξα στο δευτερο pc με μια 270Χ κι έναν ι5 4690 σε high settings, και ευχαριστήθηκα. Ισως να έπαιξε ρόλο και ο projectoras αλλά είναι καλοφτιαγμένο το παιχνίδι, και με τα online του και τα κολπάκια του, δε κολάει ποτέ και ακόμα δεν έχω βαρεθεί. Συνήθως τα GTA τα βαριέμαι πολύ γρήγορα, εδώ ακόμα παίζω.

Γουστάρω να βλέπω "You are being invaded", αδρεναλίνη incoming :inlove:

Link to comment
Share on other sites

κάποιος;κάτι;

Ρε συ φίλε μου , διαβάζετε και τα προηγούμενα ποστ, θα δείτε τις απαντήσεις. Έγραψα ότι εγώ έβαλα τους Beta drivers υποχρεωτικά γιατί μου πετούσε bluescreen! Κύκλοφόρησαν κυρίως για να βλετιωθεί η απόδοση του συγκεκριμένου παιχνιδιού. Πέρασέ τα και δα δεις χαίρι

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ φίλε μου , διαβάζετε και τα προηγούμενα ποστ, θα δείτε τις απαντήσεις. Έγραψα ότι εγώ έβαλα τους Beta drivers υποχρεωτικά γιατί μου πετούσε bluescreen! Κύκλοφόρησαν κυρίως για να βλετιωθεί η απόδοση του συγκεκριμένου παιχνιδιού. Πέρασέ τα και δα δεις χαίρι

Εγω παντως με το που εβαλα τους 14.6 drivers το intro της ubisoft μου κανει μονο 5 λεπτα να μου φορτωσει!το κακο ειναι οτι γυρνοντας στους 14.4 το προβλημα δεν διορθωθηκε...και δυστηχως εχω μενει ετσι τωρα....

πηγα να κανω ενα καλο μπας και στρωσει το παιχνιδακι αλλα εγινε χειροτερα!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως με το που εβαλα τους 14.6 drivers το intro της ubisoft μου κανει μονο 5 λεπτα να μου φορτωσει!το κακο ειναι οτι γυρνοντας στους 14.4 το προβλημα δεν διορθωθηκε...και δυστηχως εχω μενει ετσι τωρα....

πηγα να κανω ενα καλο μπας και στρωσει το παιχνιδακι αλλα εγινε χειροτερα!

Δεν έχει σχέση η ubisoft με τους drivers, με τους servers έχει να κάνει που αργεί να φορτώσει.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ φίλε μου , διαβάζετε και τα προηγούμενα ποστ, θα δείτε τις απαντήσεις. Έγραψα ότι εγώ έβαλα τους Beta drivers υποχρεωτικά γιατί μου πετούσε bluescreen! Κύκλοφόρησαν κυρίως για να βλετιωθεί η απόδοση του συγκεκριμένου παιχνιδιού. Πέρασέ τα και δα δεις χαίρι

μόνο που εμένα είναι ολόκληρο ποστ και δεν λέω απλώς να βάλω drivers.Μπορείς αν θέλεις να κάτσεις να διαβάσεις πριν κάτσεις να μου την πεις.

Link to comment
Share on other sites

μόνο που εμένα είναι ολόκληρο ποστ και δεν λέω απλώς να βάλω drivers.Μπορείς αν θέλεις να κάτσεις να διαβάσεις πριν κάτσεις να μου την πεις.

Τα διαβασα ολα μην ανησυχεις,και κυριως μην εισαι ευαισθητουλης και αρπαζεσαι με την παραμικρη υποψια οτι καποιος τολμησε να σου τη πει (που δεν το εκανε ουτως η αλλως):smoke:

Link to comment
Share on other sites

απογοητευση απο μενα παντως. παιζω ΣΠ Μεχρι νατο τελειωσω και απο κει unistall

στην αρχη με την 6970 πεταγε blue screen,με τους τελευταιους drivers βελτιωθηκε.

παιζω med-FULL HD

τα γραφικα ομως μεγαλη απογοητευση,το gameplay ιδιως οταν οδηγας χειροτερο

GTA v που παιζω στο ps3 το ευχαριστιεμαι περισσοτερο

αυτα απο εμενα

Link to comment
Share on other sites

Παιξε πρωτα λοιπον το game και μετα πες μας την αποψη σου. Οπως ολα τα παιχνιδια πλεον ετσι και αυτο βγηκε πιο νωρις απο οτι επρεπε ετσι για να μην χαλασει το σερι, αργα η γρηγορα θα το φτιαξουν και θα ειναι ενα παρα πολυ καλο παιχνιδι. Το οτι δεν εβαλαν τη μηχανη που εδειχναν πριν 2 χρονια εκει μαζι σου, καυτους.

Link to comment
Share on other sites

Παιξε πρωτα λοιπον το game και μετα πες μας την αποψη σου. Οπως ολα τα παιχνιδια πλεον ετσι και αυτο βγηκε πιο νωρις απο οτι επρεπε ετσι για να μην χαλασει το σερι, αργα η γρηγορα θα το φτιαξουν και θα ειναι ενα παρα πολυ καλο παιχνιδι. Το οτι δεν εβαλαν τη μηχανη που εδειχναν πριν 2 χρονια εκει μαζι σου, καυτους.

Υπάρχει κόσμος που έχει PC 1000€, έδωσε 50€ για να αγοράσει ένα game "delayed" και δεν μπορεί να παίξει.

Όλα τα άλλα είναι να είχαμε να λέγαμε.

Γιατί έριξαν 6 μήνες delay; Για να μην είναι έτοιμο;

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι και τίποτα το τρομερό πάντως, από άποψη ότι γίνεται repetitive όπως και τα AC/FarCry κτλ.

Δηλαδή μπορούσαν να βασιστούν σε ένα πολύ καλό story και να αφήσουν τα side missions/mini games και τις άλλες μπούρδες.

Βλέπω πως το κάνουν σε όλες τις σειρές των παιχνιδιών αυτών λες και κάνουν copy paste.

Αυτό δίνει και σε κάποιους να καταλάβουν τι είδους εταιρία είναι η κάθε μία...πλασάρουν το ίδιο gameplay σε διαφορετικά παιχνίδια μόνο και μόνο για το κέρδος.

Πραγματικά με το concept του Watch Dogs θα μπορούσαν να κάνουν παπάδες από άποψη gameplay.

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα να το δω λίγο. Στο πεντάλεπτο φρίζαρε τελείως το pc. Έβαλα τους 14.6 πάνω αλλά ξαναφρίζαρε στο 5λεπτο. Δε φαντάζομαι να ναι πολλοί που να το παίζουν με dual xeon αλλά το 'χετε ξαναδεί;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.