Jump to content



κλωνος iphone 4s? αξιζει η αγορα του?


thor

Recommended Posts

βλεπωντας το παρακατω βιντεακι εμεινα λαλακας βλεποντας ποσο εχουν προχωρησει οι κινεζοι στο θεμα των κλωνων. για τα λεφτα του το βρηκα τρομερο... γνωμες? αξιζει η αγορα του σε αυτη την κλιμακα τιμης?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=QYCVSRPgr7c&feature=player_embedded]GooPhone Y5 V75 iphone 4s best clone Review Part 1 - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

όχι προς θεού... Λυπήσου το κεφάλι σου από την ραδιενέργεια!

Όχι προς Θεού...τα κινητά δεν εκπέμπουν ραδιενέργεια, μην τα λέτε αυτά απότομα! Για ηλεκτρομαγνητική ακτινοβολία μιλάμε και δεχόμαστε ήδη εξαιρετικά πολύ από το περιβάλλον μας, δεν έχει και πολύ νόημα να δαιμονοποιούμε τα κινητά.

Εγώ είμαι κατά για τον πολύ απλό λόγο ότι έχω δουλέψει αρκετούς "κλώνους" και ποτέ δεν ξεπερνούσαν σε επιδόσεις και ποιότητα τα κοινά κινητά τηλέφωνα των 100€. Μην σε εξαπατά το video, αν το προσέξεις είναι σε επιτάχυνση (εξού και βάζουν πάντα μουσική, ποτέ φυσικό ήχο) και το κινητό τηλέφωνο είναι σημαντικά πιο αργό απ'ότι νομίζεις. Αφού σήμερα βρίσκεις Android smartphones καλής ποιότητας από 80-100€, το βρίσκω απλώς ανώφελο.

Link to comment
Share on other sites

Όχι προς Θεού...τα κινητά δεν εκπέμπουν ραδιενέργεια, μην τα λέτε αυτά απότομα! Για ηλεκτρομαγνητική ακτινοβολία μιλάμε και δεχόμαστε ήδη εξαιρετικά πολύ από το περιβάλλον μας, δεν έχει και πολύ νόημα να δαιμονοποιούμε τα κινητά.

Ναι sorry για την έκφραση "ραδιενέργεια", έχεις δικαίο! Βέβαια είναι επιστημονικά αποδεδειγμένο, ότι οι επιπτώσεις από την ακτινοβολία του κινητόυ είναι αρκετά σοβαρές. Πόσο μάλλον από ένα "κλώνο" κινέζικης παραγωγής χωρίς πιστοποιήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Τοσο "καψα" για Γιωτοφωνο?

Εγω προσωπικα δεν το ρισκαρα , δεν παει να κανε και φρεντεσπρεσο

και μασαζ -με ψυξη 9000BTU το συζηταω-

Καμια εγγυηση, κανενας ελεγχος για SAR, καμια ουσια να προτιμησω αυτο

εναντι καποιου επωνυμου.Με την υγεια δεν παιζουμε.

Για να καταλαβω καλυτερα, σε τι τιμη το βρηκες και το σκεφτεσαι τοσο?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.