Jump to content



Point of view 6800gt 440 telikh!!!!!!!


Lewnidas

Recommended Posts

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Παντως εγω προσωπικα εχω ασχημη εμπειρια και απο την συγκεκριμενη υλοποιηση και απο το συγκεκριμενο καταστημα και ακομα :wall: που εχω αγορασει πραγματα απο το pc-store.:tomato: :tomato: :tomato::wall: :wall:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Πρέπει να έχουν έρθει σε MSI, αλλά δεν το έχω πολυπροσέξει. Αν σ΄ ενδιαφέρει το κοιτάω.

Για prolink μιλαω αφου οι MSI ειναι σχετικα ψηλα (ειδικα με την prolink ultra στα 525)

Link to comment
Share on other sites

γιατι να σε πιστεψω? αν ειναι ετσι ομως αγορασε τις ολες και πανε αμερικη και να τις πουλησεις θα βγαλεις φραγκα πολλα. τεσπα πως τις βρηκες εσυ τοσο φτηνα ειναι αποριας αξιον, μακαρι ομως να ειναι ετσι :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Για prolink μιλαω αφου οι MSI ειναι σχετικα ψηλα (ειδικα με την prolink ultra στα 525)

Σε GT δεν θα έρθει από Prolink (τουλάχιστον για κανένα μήνα ακόμη). Θα έρθει από Gigabyte (στις επόμενες 10 περίπου ημέρες) με ενδεικτική τιμή 440 (τελική)

Ενδεικτικά αναφέρω ότι 15-20/8 θα έρθουν και ΑΤΙ Χ800ΧΤ PE περί στα 540 (τελική)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

γιατι να σε πιστεψω? αν ειναι ετσι ομως αγορασε τις ολες και πανε αμερικη και να τις πουλησεις θα βγαλεις φραγκα πολλα. τεσπα πως τις βρηκες εσυ τοσο φτηνα ειναι αποριας αξιον, μακαρι ομως να ειναι ετσι :)

Φίλε ea6gka δεν καταλαβαίνω γιατί τόση δυσπιστία!

Πληρoφοριακά πάντως οι κάρτες στις οποίες αναφέρομαι είναι από Quest.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.