Jump to content



Point of view 6800gt 440 telikh!!!!!!!


Lewnidas

Recommended Posts

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από georgesod

Ασταμάτητε επειδή δεν κατάλαβα στο άλλο thread πως τελικά το βρήκες; Το doom ε;

Εκει που το βρηκαν και πολλοι αλλοι, στο αλλο thread δωθηκαν αρκετες λεπτομερειες νομιζω, διαβασε το λιγο πιο καλα.

Παντως αυτα τα 3 Links σε οδηγουν σε 3 διαφορετικους τροπους αποκτησης

www.torrentbits.org

www.suprnova.org

www.edonkey2000.com

Link to comment
Share on other sites

Ενας αλλος τροπος ειναι ο "πειρατης" μου. Σημερα πηρα το mail με το doom3 . 3 CD ειναι.

Οσο για την Prolink FX6800 Ultra η quest την περιμενει μεν, αλλα μαλλον για μετα τον 15Αυγουστο με Λιανικη Τιμη 519+ΦΠΑ. Χονδρικη χωρις ΦΠΑ 430 περιπου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Lewnidas [Χθες, στις 23:57]

εμενα αυριο μου ερχεται η msi nx6800gt sta 515 τελικη,βαριεμαι να περιμενω αλλο για να γλιτωσω 60 εβρο

Aπό που αυτή φίλε; Γιατί στο site της msi δεν έχω δει υλοποίηση gt

Και το block της dangerden ξέρει κανείς αν θα έρθει Ελλάδα; Μάλλον θα χρειαστεί σε πολλούς ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

Eγώ πάλι λέω να μείνω με την FX5900 non ULTRA μέχρι να βρώ κάποιο παιχνίδι που να σέρνεται με την καρτούλα μου.... ;)

καλα βαλε thief3 με multisampling και πες μου μετα...οι 9800-5900 θελουν αλλαγη αν ενδιαφερεσαι για τα εφε!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓΙΩΡΓΟΣ

Ασταματητε με απογοητευσες:cry: :cry: Λες με την 9800 pro να μην μπορουμε να παιξουμε doom 3?EE δε νομιζω βρε να κολλωσει στα 1024*768 αναλυση

Εννοειται οτι μπορεις να το παιξεις αλλα δεν θα εχεις και την καλυτερη αποδοση και φυσικα ουτε λογος για πανω απο 1024

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Εννοειται οτι μπορεις να το παιξεις αλλα δεν θα εχεις και την καλυτερη αποδοση και φυσικα ουτε λογος για πανω απο 1024

9800 pro,P4 @4.14,και καποια κολληματα τα χω και σε αναλυση 1024 με high details

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια απογοητευτηκα.Δηλαδη μου λετε οτι ειναι ποιο απαιτητικο απο το FarCry?Γιατι αυτο το επαιζα ολα στο very high και επαιζε πολυ καλα με το συστημα της υπογραφης μου.Ελεος ποια ουτε χρονος δεν περασε απο τοτε που την πηρα και μου φαινεται οτι πρεπει να την αλλαξω:bye:

Doom 3 :whip: ATI 9800 PRO

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν τα πραγματα διορθοθουν καθολου με κανα patch ή καινουριους drivers,αλλα το παιχνιδι ειναι πολυ βαρυ.Μαλλον για να το ευχαριστηθει καποιος πρεπει να βαλει βαθια το χερι στη τσεπη.Η αγορα καρτας γραφικων τελευταιας γενιας ειναι μονοδρομος αλλα δεν ξερω αν αξιζει καθε εξι μηνες να σκας ενα μηνιατικο για ενα παιχνιδι.:bye:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.