Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Παρακαλω την γνωση σας για τον τυπο τα φοραει η οχι ?

Κανονικότατα. Μην κοιτάτε τις βολές που χάνει, μπορεί να μην έχει ενεργοποιήσει το aimbot. Φαίνεται από το minimap που είναι όλη την ώρα, όλοι εμφανείς.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικότατα. Μην κοιτάτε τις βολές που χάνει, μπορεί να μην έχει ενεργοποιήσει το aimbot. Φαίνεται από το minimap που είναι όλη την ώρα, όλοι εμφανείς.

Οτι να ναι... :tomato:

το μινι μαπ ειναι του spectator...

edit: και τα πρωτα kills δε μου φαινονται περιεργα

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Οτι να ναι... το μινι μαπ ειναι του spectator...

Και ο spectator τους βλέπει όλους; Έχω παίξει μια φορά, δεν το έχω προσέξει.

Αν ισχύει, οκ για τον παραπάνω, αλλά είναι μ@κία.

Παίζουμε μαζί, εγώ spectator, εσύ κανονικά και εγώ κάνω τον Αρτέμη Μάτσα...

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει hack που σου λεει αν καποιος σε κανει spectate κοιτα ξανα τα πρωτα kills

και μετα απο τον γερανο καμια σχεση ?

αν κοιταξω στο 5-6 δευτερολεπτο χανει κλασικες βολες λογο της αγ@μημενης μας φιλης νταης,λογικα αν ειχε χακ θα χε το λιγοτερο χιτ αν οχι χεντσοτ.δεν μου γεμιζει το ματι για χακερ να σου πω την αληθεια

Και ο spectator τους βλέπει όλους; Έχω παίξει μια φορά, δεν το έχω προσέξει.

Αν ισχύει, οκ για τον παραπάνω, αλλά είναι μ@κία.

Παίζουμε μαζί, εγώ spectator, εσύ κανονικά και εγώ κάνω τον Αρτέμη Μάτσα...

οπως και να χει απο τη στιγμη που εισαι σε σπεκτεητορ ξερεις με η χωρις μινι μαπ που ειναι ο αλλος αφου εχεις φρι καμ (εμενα μου αρεσει το σπεκτεητ δε νομιζω οτι κανει κακο πουθενα στο επιπεδο που παιζουμε εμεις οπου το προσδοκιμο ζωης ειναι μερικα δευτερολεπτα)

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

οπως και να χει απο τη στιγμη που εισαι σε σπεκτεητορ ξερεις με η χωρις μινι μαπ που ειναι ο αλλος αφου εχεις φρι καμ (εμενα μου αρεσει το σπεκτεητ δε νομιζω οτι κανει κακο πουθενα στο επιπεδο που παιζουμε εμεις οπου το προσδοκιμο ζωης ειναι μερικα δευτερολεπτα)

Δεν είναι το ίδιο. Στο minimap βλέπεις τους πάντες. Με την κάμερα, βλέπεις έναν κάθε φορά, με τυχαία σειρά και μέχρι να τους περάσεις όλους και να καταλάβεις και που είναι, το "προσδόκιμο" έχει ήδη περάσει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι το ίδιο. Στο minimap βλέπεις τους πάντες. Με την κάμερα, βλέπεις έναν κάθε φορά, με τυχαία σειρά και μέχρι να τους περάσεις όλους και να καταλάβεις και που είναι, το "προσδόκιμο" έχει ήδη περάσει.

βασικα μεχρι να καταλαβω απο το τιμσπικ που ειναι χωμενος ο αλλος (''βλεπω καποιον κρυμενο πισω απο μια γωνια στην ακρη πισω απο τη γλαστρα οχι εκει στην αλλη οχι σε αυτη στη διπλα'') μεχρι να παω θα εχει πεθανει απο αιματωμα στα αγγεια και γαγγραινα ή θα χω πεθανει εγω πηγαινοντας απο ace23.

**το μονο που θα βοηθουσε καποιον θα ηταν να εχει ενα ψιλοκαλο λαπτοπ διπλα στην οθονη του πισιου, με αγορασμενο δευτερο κλειδι ,εκει ναι θα συμφωνησω μπορεις να κλεψεις με το νομο

Έγινε επεξεργασία από gousias1979
Link to comment
Share on other sites

''βλεπω καποιον κρυμενο πισω απο μια γωνια στην ακρη πισω απο τη γλαστρα οχι εκει στην αλλη οχι σε αυτη στη διπλα''

Ήσουνα και αλεξιπτωτιστής πανάθεμά σε... :whip:

"Τρεις η ώρα, 2 άτομα, άλλοι δύο στις 6"

Τόσο απλό.

Link to comment
Share on other sites

Ήσουνα και αλεξιπτωτιστής πανάθεμά σε... :whip:

"Τρεις η ώρα, 2 άτομα, άλλοι δύο στις 6"

Τόσο απλό.

αμα πω στον γκρισο και στον ανιμα 3 η ωρα και 9 ο ενας θα παει για φαγητο και ο δευτερος για δουλεια.

Αν ειναι να οργανωσουμε ολοκληρο σχεδιο για το γκεημ οκ μεσα χωριζουμε ''σκακιερα'' το μαπ με καθετες και οριζοντιες (γραμματα και αριθμους) και παιζουμε και με δεμενα ματια.

Αφου ρε πουλακι μου ξερεις οτι στο τς πιο πολυ γελαμε παρα κανουμε,να πω να παιζαμε στα σοβαρα οκ να σου δωσω δεκα δικια.

εσυ βεβαια εννοεις γενικα οτι υπαρχει δυνατοτητα για βοηθεια απο ανθρωπους που θελουν να παιξουν πιο σοβαρα,απο την αλλη ομως υπαρχει και ο κομαντερ που κανει ακριβως αυτο το πραγμα δεν χρειαζεται το σπεκτεητ ο καμαντερ εχει ατελειωτα αεροπλανακια και φωταει οποια περιοχη θελει συνεχως.

Έγινε επεξεργασία από gousias1979
Link to comment
Share on other sites

αμα πω στον γκρισο και στον ανιμα 3 η ωρα και 9 ο ενας θα παει για φαγητο και ο δευτερος για δουλεια

Γιατι δε παιδι μου? Αφου οσες φορες μου εχεις πει αυτα τα κομμαντιστικα, κοιταω εκει που λες. Το ιδιο και ο μικρος (νομιζω...) (π00-μ@L ελα ντω...)

Link to comment
Share on other sites

αμα πω στον γκρισο και στον ανιμα 3 η ωρα και 9 ο ενας θα παει για φαγητο και ο δευτερος για δουλεια.

Αν ειναι να οργανωσουμε ολοκληρο σχεδιο για το γκεημ οκ μεσα χωριζουμε ''σκακιερα'' το μαπ με καθετες και οριζοντιες (γραμματα και αριθμους) και παιζουμε και με δεμενα ματια.

Αφου ρε πουλακι μου ξερεις οτι στο τς πιο πολυ γελαμε παρα κανουμε,να πω να παιζαμε στα σοβαρα οκ να σου δωσω δεκα δικια.

εσυ βεβαια εννοεις γενικα οτι υπαρχει δυνατοτητα για βοηθεια απο ανθρωπους που θελουν να παιξουν πιο σοβαρα,απο την αλλη ομως υπαρχει και ο κομαντερ που κανει ακριβως αυτο το πραγμα δεν χρειαζεται το σπεκτεητ ο καμαντερ εχει ατελειωτα αεροπλανακια και φωταει οποια περιοχη θελει συνεχως.

Ωραία όλα αυτά, αλλά εσύ και οι άλλοι 3 που αναφέρεις, δε θέλουν να κλέψουν. Εγώ μιλάω για αυτόν που θέλει. Ένα καλό cheat κοστίζει 30-40€ το μήνα. Παίρνει έναν ακόμα κωδικό, το βάζει στη διπλανή οθόνη και έχει όλο το minimap ανοικτό. Φθηνότερο και καλύτερο, αφού δεν καρφώνεται τόσο πολύ όπως με τα headshots.

Ο commander επίσης, δεν είναι το ίδιο, πχ δεν υπάρχει σε όλους τους servers, ούτε στα TDMs, ούτε μπορεί με τα UAV να καλύψει όλη την πίστα. Άλλωστε, για να γυρίσουμε πάλι στο επίμαχο video, αν πετούσε UAV, θα φαινόταν στο minimap.

Link to comment
Share on other sites

O παικτης αλλαζει ονομα καθε βδομαδα βασικα κανει κυκλο 4 nicknames

ετσι δεν μπορουν να τον κανουμε track ευκολα οι server admins.

Ενω ειναι xbox user στο video ειναι rank 15 και τελειωνει με 87-17 με

sniper rifles μετα απο το πρωτο spectate στον επομενο γυρω ενω επαιζε

κανονικα μολις αρχισα να τον βλεπω ξανα πηγε κολλησε την μαπα του

στον τοιχο εμεινε εκει 5 λεπτα και βγηκε απο τον server.

Μετα απο αυτο αλλαξε ονομα και παλι και πλεον παιζει σε servers χωρις

spectate mode,εδω ο παικτης Progression - ImSuperman101 - Battlelog / Battlefield 4

Εδω τα cheat στατιστικα του με αυτο το ονομα | BF4DB

Link to comment
Share on other sites

Το headshot ανα kill με το srr είναι υπερβολικά υψηλό.Δεν γίνεται σχεδόν 9/10 kills να είναι headshot.

δεν νομίζω αυτό να έχει να κάνει αποκλειστικά με το ότι χρησιμοποιεί κάποιο cheat για παράδειγμα (τώρα είδα την σελίδα αυτή που δείχνει τα stats BF4DB.com - Battlefield 4 Database )

παίζω μονο σαν recon και από όταν ξεκλείδωσα το SRR μονο με αυτό, με το SRR έχω 730 kills και το 91% είναι headshots

δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτε κάποιο cheat ρίχνω κυρίως μονο για headshot όλες οι άλλες που δεν είναι headshot είναι άστοχες που βρήκαν χαμηλότερα και κάποιες που έριξα για να προλάβω να μην με φάνε

έχω την επντυπωση ότι παίζει και κάποιο bug έφαγα 3-4 άτομα που είχαν 100% health με one shoot χωρίς να ήταν headshot και κάποιοι άλλοι τρώνε 2-3 headshots στην σειρά και δεν πεφτουν

Έγινε επεξεργασία από Deus
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.