Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

έχω την επντυπωση ότι παίζει και κάποιο bug έφαγα 3-4 άτομα που είχαν 100% health με one shoot χωρίς να ήταν headshot και κάποιοι άλλοι τρώνε 2-3 headshots στην σειρά και δεν πεφτουν

Bug;;; Ρε παιδιά, παίζετε το παιχνίδι, αλλά δεν ξέρετε τι κάνουν τα όπλα του...;;;

To SRR-61 μέχρι τα 12μ, και στον αστράγαλο να τον πετύχεις, είναι kill

BF4: SRR-61 Weapon Stats: Damage, Recoil, RoF, Accuracy etc. | BF4 weapon info | Symthic

Από εκεί και πέρα, μπορεί να ήταν ήδη χτυπημένος, ή να τον χτύπησε κάποιος την ίδια στιγμή.

Επίσης, υπάρχει squad perk που παρέχει προστασία και ακόμα και κάτω από τα 12μ, δεν πεθαίνει με τη μία (αυτό αν σου συμβαίνει το αντίθετο, δηλαδή του τη χώσεις κι αναρωτιέσαι γιατί δεν πέθανε)

Link to comment
Share on other sites

δεν ηταν στα 12 μετρα ήταν κάπου στα 500+ και δεν ήταν χτυπημένος μάλιστα συνέβη 2 φορες σε σύντομο χρονικό διάστημα στον ίδιο γύρο και έτρωγα κράξιμο στο chat από αυτούς τους 2 ότι έχω cheat και hack και ζητούσαν από τον admin να με bannaαρει δεν ξέρω αν ο admin τους αγνόησε η αν υπήρχε καν admin στον server

το squad perk δεν ξέρω τι είναι

έριχνα headshot στον άλλον sniper vs sniper το blood splash φαινόταν αλλα ο άλλος δεν πάθαινε τίποτα μετά από 2-3 δικες μου βολές έριξε κάποιος άλλος και τον άφησε επιτοπου

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω την γνωση σας για τον τυπο τα φοραει η οχι ?

Όποιος έχει παίξει με cheat (5-10 φορές για να καταλάβει τι γίνετε) καταλαβαίνει ότι ο τύπος είναι ο ΟΡΙΣΜΟΣ του wallhack.

Όσο για το

Υπαρχει hack που σου λεει αν καποιος σε κανει spectate κοιτα ξανα τα πρωτα kills

και μετα απο τον γερανο καμια σχεση ?

δες, μεταξύ άλλων, στην τρίτη γραμμή του spoiler

Features

Aimbot :

Variable Uberdamage. (use it to get a slight or grand advantage!)

Extend Bullet Range (extend the range on your weapons, get more kills!)

Spectator Warning (Get warned in case someone is inspecting you)

NoSpread

No Recoil

No Breathing

Visibility Checks

Soldier Aimbot

Vehicle Aimbot (All land vehicles, Chopper gunner and Helo transport machine gunner Aimbot for air vehicles) *Scroll down for video!*

Aim Styles (Off, When firing, Full auto)

Targeting Styles (Closest Target, Closest to crosshair, Highest Threat, Lowest Health, etc.)

SlowAim (Off, On) (+ Configurable slow aim speed)

AimAngle (Off, On) (+ Configurable autoaim rotation angle)

AutoFire (Off, On)

FriendlyFire (Off, On)

Radar :

3D Radar (Off, On) (+ Configurable for Players, Vehicles, Grenades, Flags, etc.)

2DRadar (Off, On) (+ Configurable radar scale)

Cross (Off, Cross, Dot, Box, Bounding Box)

Info Styles (Distance, Playername, Weaponname, Health, Armour)

Healthbars (Off, On)

A new MapHack feature has been added to the LVL3 BF4 hack.

This will work on both the ingame map and the battlescreen/battlelog map. This feature is also PunkBuster sshot proof!.

TriggerBot :

TriggerBot (Off, On)

TriggerStyle (Instanthit, BulletSpeed and Bulletdrop)

Corrections :

Fps Correction (Off, On)

Ping Correction (Off, On)

Bulletspeed Correction (Off, On)

Bulletdrop Correction (Off, On)

Protection :

Threat Warning (Off, On)

KeyBinder :

KeyBinds (OnPress, OnRelease)

HotKey Support

Profile System :

Profiles can be saved/loaded

Graphical User Interface (GUI) :

Configuration Window with tab menus

Help :

Help files (FAQs, Explanations, Examples)

PB secure

PB clean sshots

Anti FairFight

Link to comment
Share on other sites

για να το κολλησω και στην κουβεντα περι cheat, υπαρχει μεγαλυτερος cheater απο το ιδιο το παιχνιδι;

update προηγουμενου βιντεο που ειχα βαλει:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=1gt_VX49dxk]Battlefield 4 Netcode 10/30Hz update - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

το network smoothing factor απο τα settings το μειώνετε? βλέπετε καθόλου διαφορά

Εγώ με τη σύνδεση* που έχω, στο 0 δεν πετυχαίνω τίποτα. Κατέληξα να το έχω στο 50%. Θα πρέπει να κάνεις δοκιμές να δεις που σε βολεύει.

*router στο πάνω σπίτι, 2mbits, 70-90ms στους περισσότερους servers και συνδέομαι ασύρματα μέσω repeater.

Link to comment
Share on other sites

Wizard! και εγώ στο battlefield 3 έπαιζα μέσο wifi ping 90+ πάντα... ήθελα πάντα 6-7 σφαίρες για να πέσει κάποιος αλλα ήταν στο 3 τώρα στο bf4 δεν ξέρω πως είναι... για μένα το bf3 ήταν πιο χαλια game σε σχέσει με το bf 4 με ότι πρόβλημα έχει..

το smoothfactor το είχα δοκιμάσει και εγώ λένε πολύ ότι κάνει δουλειά αλλα εγώ δεν κατάλαβα και διαφορα

Link to comment
Share on other sites

Eρωτηση παιζει κανενα invlulnerability hack χτυπαγα σημερα IFV απο τα 10 μετρα αποσταση και επιβιωσε 4 direct hits TOW στο "ποπο" χωρις να τον κανουν repair σε hardcore .

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

listen here noobs :p

Steam Community :: Guide :: How to be good at CS:GO for all skill levels

It is more beneficial to suffer slightly warping player models rather than smooth interpolated models. The goal for competitive play is to always have the lowest possible amount of client side interpolation. So we set our cl_interp value to 0

Το προβλημα ειναι οτι το χαμηλο interp θελει και υψηλο tickrate !

moar @ http://developer.valvesoftware.com/wiki/Source_Multiplayer_Networking

Η frost-fail στην περιπτωση του bugfield 4 δεν εχει serverside lag compensation ουτε clientside, αλλα "υβριδικο" .

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, εμείς που είμαστε παιδιά ενός κατώτερου Θεού και για να γίνουμε άνθρωποι μας κάνανε δώρο το BF4 το απλό, γίνεται απλά να αγοράσουμε το Premium πακετο σαν αναβάθμιση; Η πάει μαζί με το παιχνίδι και πρέπει να δώσω 60;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, εμείς που είμαστε παιδιά ενός κατώτερου Θεού και για να γίνουμε άνθρωποι μας κάνανε δώρο το BF4 το απλό, γίνεται απλά να αγοράσουμε το Premium πακετο σαν αναβάθμιση; Η πάει μαζί με το παιχνίδι και πρέπει να δώσω 60;

ΒΥΣΜΑΑΑΑΑΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, εμείς που είμαστε παιδιά ενός κατώτερου Θεού και για να γίνουμε άνθρωποι μας κάνανε δώρο το BF4 το απλό, γίνεται απλά να αγοράσουμε το Premium πακετο σαν αναβάθμιση; Η πάει μαζί με το παιχνίδι και πρέπει να δώσω 60;

Που πας να μπλεξεις; καλα δεν εχεις την ηρεμια σου τωρα;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.