Jump to content



[hwbot] Aquamark Rankings


Guest hwbot

Recommended Posts

  • Replies 429
  • Created
  • Last Reply

Παιδιά σας ζηλεύω ... :(:D 3870X2 + QX9650 = :eek:

Να και από 'μένα, μετά από πολλές προσπάθειες κατάφερα να ανέβω στην δεύτερη θέση της 7800GT ;):)

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=703988

7800gtam3tb5.jpg

Την επόμενη φορά, θα παίξω με το cascade (σήμερα δεν μας έκανε τη χάρη :(:mad:), πράγμα που σημαίνει Q6600 @ 4650MHz 3Ds (max :eek:;)) και την κάρτα με SS ... Η πρώτη θέση δυστυχώς είναι μακριά ( +7k ) μιας και μιλάμε για QX9650 ... :( Θα δούμε ...

Link to comment
Share on other sites

Να μην ζηλευεις γιατι εχουμε σκασει τα μαλλιοκεφαλα μας και η maximus extreme ειναι να μην πω:mad:......Επισης 2 3870χ2 σε crossfire και να δεησει να βγαλει drivers η

ΑΤΙ,δεν χωρανε.Οσο για μενα τι να κανω με νερο.:(

Link to comment
Share on other sites

Το είπα με την καλή έννοια ... ;) Ότι και καλά μακάρι να είχα στη διάθεσή μου τέτοιο h/w ... αλλά είναι αυτό το οικονομικό, που το κάνει μακρινό όνειρο προς το παρόν ... :(

Έλα harrybani, μην σε ακούω έτσι απαισιόδοξο ... :) Όσο για το νερό ... ε ναι, περιορίζει αρκετά το o/c potential ... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Περιεργα πραγματα,γραφω οτι ειναι 8800gt 512 και φαινεται κιολας απο το gpuz,αλλα μου την περνανε ως 8800gt 1024.Tους μπερδεψαν οι μνημες:p.

Την πηρα για το κατεβαστηρι αλλα με βλεπω να την βαζω στο νερακι και να τρωει τρελλο moddingbanana

@antonis:495 τιτλοι και συνεχιζουμε:D

Link to comment
Share on other sites

ένα τελείως πρόχειρο μόνο για να δω αν παίζει η κάρτα με τόσο oc :D όλα να τρέχουν από πίσω μέχρι και μουσικούλα έπαιζε :p πολλά υποσχόμενη η κάρτα

Vgpu 1,6 Vdimm 2,25 με αυτή την τάση πάνε και 1300 οι μνήμες αλλά θέλω να ψάξω τον πυρήνα πρώτα :p

58861052yi8ia4.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.