Jump to content



Various


2cpu

Recommended Posts

Από πού είσαι φίλε? Ενδιαφέρομαι για κουτί αρκι να μην βγουν τα μεταφορικά κούκος και αηδόνι

Ειμαι εξω απο Θεσσαλονικη αλλα κατεβαινω καθημερινα λογω εργασιας.

Αν θες στο στελνω με ΚΤΕΛ περιπου στα 10 ευρω για ενα τετοιο δεμα.

Αν γνωριζεις καποια μεταφορικη/κουριερ με λες και κοιταζουμε και εκει.

Καλησπέρα φίλε μου ,ενδιαφέρομαι για το κουτί.

Σε τι κατάσταση βρίσκεται?Υπάρχουν φώτος?Απο που είσαι ?Εγώ είμαι απο Αθήνα.Γίνεται καλύτερη τιμή?

Καλησπερα

Το κουτι βρισκεται σε λειτουργικη καταστση χωρις κανενα απολυτως mod(κοψε ,ραψε,βαψιματα).

Αυτη τη στιγμη στεγαζει το συστημα το οποιο γραφω αυτο το κειμενο.Θελει μονο 2 ανεμιστηρες εναν στο πλαινο

καπακι (αν θες να βαλεις)και ενα στο ταβανι.Φωτογραφιες αυριο αν σε ειναι ευκολο.Οπως προαναφερω ειμαι εξω

απο Θεσσαλονικη.Αν το θελησεις μπορω να στο στειλω με μεταφορικη που συνεργαζομαστε στην εργασια μου

οσο δε για το κοστος θα σε ενημερωσω.(δεν νομιζω να ειναι μεγαλο παντως)

Καλυτερη τιμη δυστηχως δεν μπορω να κανω.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι εξω απο Θεσσαλονικη αλλα κατεβαινω καθημερινα λογω εργασιας.

Αν θες στο στελνω με ΚΤΕΛ περιπου στα 10 ευρω για ενα τετοιο δεμα.

Αν γνωριζεις καποια μεταφορικη/κουριερ με λες και κοιταζουμε και εκει.

Καλησπερα

Το κουτι βρισκεται σε λειτουργικη καταστση χωρις κανενα απολυτως mod(κοψε ,ραψε,βαψιματα).

Αυτη τη στιγμη στεγαζει το συστημα το οποιο γραφω αυτο το κειμενο.Θελει μονο 2 ανεμιστηρες εναν στο πλαινο

καπακι (αν θες να βαλεις)και ενα στο ταβανι.Φωτογραφιες αυριο αν σε ειναι ευκολο.Οπως προαναφερω ειμαι εξω

απο Θεσσαλονικη.Αν το θελησεις μπορω να στο στειλω με μεταφορικη που συνεργαζομαστε στην εργασια μου

οσο δε για το κοστος θα σε ενημερωσω.(δεν νομιζω να ειναι μεγαλο παντως)

Καλυτερη τιμη δυστηχως δεν μπορω να κανω.

Καλησπερα! Εαν δεν προχωρησει με τον φιλο που ενδιαφερθηκε πρωτος ενδιαφερομαι! Δ θελω φωτο! :)

Αν ειναι αρκετα με την μεταφορικη κ θες\μπορεις στειλε με το κτελ που ειναι σιγουρα πολυ φθηνα! Τα φουρφουρια που ειχε εργοστασιακα υπαρχουν;! Αν ναι ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites

ok !Περιμενουμε απαντηση του τοτε !

Θα ρωτησω και οτι ειναι σε ενημερωνω σχετικα με τα μεταφορικα.

Τα εργοστασιακα φουρφουρια δεν υπαρχουν και εχω βαλει δυο (μπρος -πισω)

scythe.

Link to comment
Share on other sites

1)Cellshock 2x1 1333 = 20ευρω

2)Τransend 2x1 1333 = 20ευρω

Via Epia-M με 256 ram + 16Gb ide ssd = 50 ευρω

Κουτι Coolermaster 690 Pure Black = 50 ευρω ==>Δεκτη ανταλλαγη με μικροτερο διαστασεων κουτι

Εξωτερικη μοναδα απο Xfi Elite-Pro με το καλωδιο συνδεσης και το remote = 40 ευρω

Link to comment
Share on other sites

1)Cellshock 2x1 1333 = 20ευρω

2)Τransend 2x1 1333 = 20ευρω

Via Epia-M με 256 ram + 16Gb ide ssd = 50 ευρω

Κουτι Coolermaster 690 Pure Black = 50 ευρω ==>Βρεθηκε κουτι οπωτε πλεον δεν με ενδιαφερει

Εξωτερικη μοναδα απο Xfi Elite-Pro με το καλωδιο συνδεσης και το remote = 40 ευρω

απ απ :dirol:

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει το κουτί της Coolermaster. Είναι σε καλή κατάσταση; Μήπως θα μπορούσες να βάλεις καμία φωτό; Επίσης, είσαι Αθήνα ή όχι;

EDIT: Με μπερδεψες όμως με αυτό που γράφεις στο τελευταίο μήνυμα, το πουλάς το κουτί ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι σε πολυ καλη κατασταση.Θα βαλω το απογευμα γιατι τωρα ειμαι στην δουλεια.

Οχι δεν ειμαι Αθηνα.

Ναι το πουλαω απλα στο προηγουμενο ποστ ελεγα οτι το κανω και ανταλλαγη.

Επειδη βρηκα κουτι ομως πλεον υφισταται μονο πωληση.;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.