Jump to content



"Καλοκαίρι" και μέσα στον υπολογιστή


Dj_Seps

Recommended Posts

Συμφορουμήτες καλησπέρα, όπως καταλάβατε και από τον τίτλο το καλοκαίρι έπιασε και τον υπολογιστή μου σε βαθμό εγκαύματος(δεν ήξερα να του βάλω αντηλιακό :/ ).Για να μην τα πολυλογώ θέλω να μου προτείνετε ένα καλό και οικονομικό τροφοδοτικό για να πάρει την σκυτάλη από το προηγούμενο( OCZ χωρέστο ),το pc αποτελείτε από asus p5kc,intel core 2 quad q6600,4giga ddr2,8800gt,2 hdd sata. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αυτο CORSAIR CMPSU-430CX BUILDER SERIES 430W - - E-SHOP.GR

η εναλλακτικα αυτο CHIEFTEC GPA-450S8 IARENA SERIES 450W - - E-SHOP.GR.

μην κοιτας το καταστημα απλα σε δειχνω 2 μοντελα που μπορεις να τα παρεις απο

οπου θες.

Αν σε καλυπτει αυτο το ευρος τιμης,δεν σκεφτεσαι για μια μελλοντικη αναβαθμιση και

τελος αν θες κατι καλο και οχι τροφοδοτικοπυραυλο που να περιμενεις ποτε θα απογειωθει απο το pc αυτα ειναι μια καλη επιλογη.

Link to comment
Share on other sites

Είχα βρει αυτό : GS Series me 85 ευρώ. Θέλω να είναι αξιόπιστο και το επόμενο θέμα που με προβληματίζει είναι το ups που έχω : MGE 1100VA.Αν έπαιρνα αυτό που πρότεινα θα είχα θέμα με το ups? Είναι πολλά τα 85 ευρώ την συγκεκριμένη περίοδο? Ζαλάδα με τις ερωτήσεις μου...

Link to comment
Share on other sites

Είχα βρει αυτό : GS Series me 85 ευρώ. Θέλω να είναι αξιόπιστο και το επόμενο θέμα που με προβληματίζει είναι το ups που έχω : MGE 1100VA.Αν έπαιρνα αυτό που πρότεινα θα είχα θέμα με το ups? Είναι πολλά τα 85 ευρώ την συγκεκριμένη περίοδο? Ζαλάδα με τις ερωτήσεις μου...

Μια χαρα ειναι :T: και επωνυμο και μεγαλο για καποια μελλοντικη αναβαθμιση μιας και το

τροφοδοτικο ειναι η καρδια ενος συστηματος.

Αν μπορεις εσυ οικονομικα να το παρεις παρτο αφοβα.Θεμα με το ups δεν νομιζω να εχεις.

Προσωπικα εχω ενα 650 Corsair το ups μου ειναι ενα 1000αρι και δεν εχω κανενα προβλημα

οπωτε δεν νομιζω να εχεις και εσυ καποιο.

Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτό έλεγα να το πάρω(μελλοντική αναβάθμιση κάρτα γραφικών) και εγώ αλλά και το thermaltake του φίλου ποιο πάνω είναι 35 ευρώ - και λέω μήπως με συμφέρει καλύτερα, απλώς για τροφοδοτικό δεν θέλω να τσιγκουνεύομαι μιας και στην προκειμένη περίπτωση σώθηκε ο υπολογιστής μου(για να μην πω και το σπίτι).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.