Jump to content



PS3 160Gb+Splitfish FragFX+4 παιχνιδια


Dant3

Recommended Posts

Πωλουνται πακετο:

-PS3 slim 160Gb αγορασμενο αρχες 2011 απο e-shop(εχει δηλαδη εγγυηση αν και δεν ειμαι σιγουρος εαν υπαρχει αποδειξη,αν και ισχυει και χωρις αυτην)

-Το χειριστηριο του

-Χειριστηριο splitfire fragfx.ειναι ποντικι μαζι με χειριστηριο για το αλλο χερι για να χρησιμοποιειται κυριως σε fps games

-Τα εξης παιχνιδια

+Killzone 3

+Metal gear solid 4

+Gran turismo 5(συλλεκτικη εκδοση)

+Need for speed shift 2

Ολα ειναι σε αριστη κατασταση και στα κουτια τους(ολα μα ολα)

400Ε συζητησιμα

δεν σπαει σε κομματια.

Ολα βρισκονται κερκυρα αυτη την στιγμη.αν βρεθει καποιος απο αθηνα ,θα κατεβω 27-28 αυγουστου οποτε το κατεβαζω εγω και του τα φερνω χωρις εξοδα.απο κει και περα αποστολη με καταθεση και εξοδα παραληπτη.

Ακολουθουν και φωτο

post-12158-1416076493,2039_thumb.jpg

post-12158-1416076493,8854_thumb.jpg

post-12158-1416076494,3571_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

up στα 380

παιδια τα παντα ειναι σε τελεια κατασταση και ελαχιστα χρησιμοποιημενα γιατι ο ξαδελφος μου δουλευει και δεν προλαβαινει να το χρησιμοποιει και ιδιαιτερα

Link to comment
Share on other sites

Και να προσθεσω οτι απ οσο ξερω , η κονσολα εχει 1 χρονο εγγυηση και οχι 2.

Οποτε η δικια του ειναι εκτος εγγυησης.

Kαι να πω κι εγω οτι συμφωνω με τον aias.

Δλδ η κονσολα μαζι με το gt5 εχει 280

το msg4 εχει 23

to killzone3 20 euro

need for speed 20 euro

fragfx 30 euro

Συνολο 373 με καινουρια κονσολα με 320 γιγα κιολας και φουλ εγγυηση και ολα ζελατινα.

Δλδ δεν ξερω και αν συμμορφωνεται με τους κανονες του φορουμ μιας και πωλουνται πιο ακριβα απο καινουρια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.