Jump to content



ITProdevconnections 2012


nucleus

Recommended Posts

Για όσους ενδιαφέρονται άνοιξαν τα early bids Περισσότερες πληροφορίες

Επίσημο site εδώ με νέο ανανεωμένο Metro interface για να μας προϊδεάσουν για τα θέματα?

Kαι επειδή διοργανώνεται από 2 κοινότητες δεν θα ήταν σωστό να μην τις αναφέρω έτσι

autoexec.gr και dotNETZone.gr

Περιμένουμε εναγωνίως το πρόγραμμα!

*deep bow*

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Προσωπικά, με φρενάρει η τιμή συμμετοχής.

Κοίτα τα λεφτά είναι καλά και ειδικά αν κάνεις νωρίς αγορά. Είναι δυήμερο event και θα έχει πολλά πράγματα. Είναι πολύ καλά τα λεφτά.

Και εγώ οικονομικά χωλαίνω γιατί μην κρυβόμαστε πολύ λίγες εταιρείες θα καλύψουν αυτά τα έξοδα.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα τα λεφτά είναι καλά και ειδικά αν κάνεις νωρίς αγορά. Είναι δυήμερο event και θα έχει πολλά πράγματα. Είναι πολύ καλά τα λεφτά.

Και εγώ οικονομικά χωλαίνω γιατί μην κρυβόμαστε πολύ λίγες εταιρείες θα καλύψουν αυτά τα έξοδα.

Συμφωνώ απόλυτα.

Είναι πολύ δύσκολο να δικαιολογήσω το έξοδο, άρα πρέπει να βάλω το χέρι (βαθειά) στην τσέπη.

Link to comment
Share on other sites

Βαθειά δεν είναι για αυτά που δίνουν αλλά για τις υπάρχουσες οικονομικές καταστάσεις. Εγώ δεν μπορώ καν να βάλω το χέρι στην τσέπη δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.