Jump to content



Κορυφαίες ατάκες μελών του TheLab.gr (QuoteLab)


unseen

Recommended Posts

στην είδηση για το PCI-E 3.0

Επίσης, να δούμε τι κυκλώματα τροφοδοσίας θα έχουν πλέον οι μητρικές πάνω για να παρέχουν αυτά τα 300 Watt που υπόσχεται το PCIe 3.0.
απο την επισημη σελιδα της asus βρηκα μια φωτο...

dxvpveec99mpdwb9jr2a.jpg

:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Με 3 GTX 280 θα αρχισω να πληρώνω φόρους στην ΔΟΥ και θα προσπαθώ να κάνω διακανονισμό με την ΔΕΗ ! Που θα φτασουν τα watt ;

Η επόμενή μου αναβάθμιση θα είναι στο ΘΕΡΜΟΣΙΦΟΥΝΑ.Κάτι μου λέει ότι τηα καίει λιγότερα και θα κάνουμε και το μπανάκι μας μετά το game που θα έχει ζεστάνει το νερό

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μηνυμα του LevelOne που δειχνει οτι εχει σοβαρο προβλημα με το aircondition στο χωρο του,αβαδιστα,πληρης εχεμυθεια :hehe:

"Το μαύρο είναι στάση ζωής. Μαυρη ειναι η νύχτα στα βουνά. Ξημερώνει και βραδυάζει, πάντα στον ίδιο το σκοπό. Ανοιξε πετραααααααααα. Ασπρο μαύρο όνειρα κάνω. Ο μαυρος ο σκύλος ο ταμ ταμ ταμ. Ασπρα κοράκια κοκκινα κορακια μαυρα κορακια. Κορακας κοράκου μάτι. Σκύλες της λύσας. Οϊμέ.

Μαύρο. Δεν υπάρχει. Εκτος και αν είναι ζαρτιέρες.

Το μαύρο είναι χρώμα. Ειναι σκουρο πολύ. Σχεδόν τερμα σκούρο. Ειναι το πιο σκουρόχρωμο χρώμα, αν και δεν είναι ακριβώς χρώμα. Το Φορντ του φίλου μου είναι μαύρο. Αρα είναι χρωματιστό. Μυρίζει μανούλα. Αραπίνες μαυρες ξεδοντιάρες.

Το μαύρο είναι τρόπος ψηφίσματος. Ενα μαύρο στον κ.κ. βουλευτά παρακαλώ.

Το "μαύρο" είναι νομιμο στην Ολλανδία. Το κάπνισμα όχι. Αυτοι είναι ασπροι. Εκτος απο τον Κλαϊφερτ και τον Γκούλιτ. Το μαύρο είναι νόμιμο. Δεν ειναι περίεργο; Ειναι χρώμα;

Με τις υγείες μας. Και του χρόνου."

:blink:

Link to comment
Share on other sites

πιστεύω πως το ενεργειακό πρόβλημα σε λίγα χρονια θα είναι τόσο εμφανίσιμο

δηλαδη σε λιγα χρονια το ενεργειακο προβλημα θα εχει ωραιο πωλο,μεγαλα ζυζια,σαρκωδη χειλη,προστυχο βλεμμα

Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζει τα ανέκδοτα της σειράς "Πόσοι Πόντιοι χρειάζονται για να..." :hehe:
παντως ηδη φτανουμε στο τερμα

λενε οτι μετα απο ενα σημειο οι αγωγοι θα ειναι τοσο μικροι που θα χρειαζομαστε μαμα υδροψυξη η και υγρο αζωτο για ψυξη

και ακομα και αν περασουμε το προβλημα της ψυξης μετα απο ενα σημειο δε θα χωρανε τα ηλεκτρονια απο τους αγωγους.

Γι'αυτό υπάρχει και η βαζελίνη. :hehe:

Πλάκα πλάκα, που το διάβασες αυτό;

χμ

σε ενα ραμ νομιζω!

Είσαι σίγουρος ότι δεν ήταν Cosmopolitan; ;)

Ντάξει δώσατε ρέστα...

Link to comment
Share on other sites

Τελευταιο:δε σε ειδα να παραθετεις κανα λινκ ομως,μονο διαλαλεις την ελειψη ικανοτητων μου.Μαθε λοιπον οτι για να φτανεις σε σημειο να δυσκολευεσαι να απαντησεις σε εναν 11 χρονια μικροτερο σου μαλλον εσυ εχεις ελλειψη ικανοτητων.:bye::bye:

Δεν είναι τόσο τα 11 χρόνια, όσο ότι είναι 15 χρόνων , και αυτό σαν επιχείρημα σπάει κόκαλα. : )

Αν λέει αλήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.