Jump to content



Joystick, μνημες, CPU/GPU Coolers και αλλα


YDinopoulos

Recommended Posts

!!! UPDATE !!!!

- PC STUFF -

1) 1 x Logitech Force 3D Pro joystick για PC. Ειναι σχεδον αδουλευτο, λογω αγορας αλλου (χωρις παρελκομενα).

TIMH 15€

2) 1 x Matrox TH2GO DVI Edition (3 οθονες σε max 5040x1050 αναλυση με nvidia καρτα) στα 120€, με εγγυηση

ενος χρονου (Απο RMA).

3) 1 x 512 DDR 400 Kingston KVR400D2E3 TIMH 5 Ευρω

4) 1 x 2GB DDR3 SODIMM KVR1333D3S9 TIMH 10 Ευρω

5) GPU Cooler Accelero Extreme II ΤΙΜΗ 35€

Ειναι αυτη . Την φορουσα στην GTX580 μου και ειναι απιστευτα αθορυβη !!!

Δεν εχει εγγυηση

(κρατημενη μεχρι Τριτη βραδυ στον χρηστη @Razgriz. Τεταρτη 00:01 ειναι ελευθερη εκτος και αν ποσταρω κατι)

6) CPU Cooler που ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ με Xigmatek Aegir - ΤΙΜΗ 25 Ευρω

Αυτη ειναι. Αθορυβη σε σημειο, να κολαω το αυτι να δω αν κανει τπτ !!! Δεν εχω αποδειξη, αλλα ειναι σε τελεια κατασταση ! Εχω τα brackets για AM2/AM3 και 775

XIGMATEK

- VARIOUS -

7) 1 x παιχνιδι για Wii "UFC Trainer" (με τις ζελατινες του απο play.com) ΤΙΜΗ: 10€

8) 1 x Kenwood Analog TV Tuner KTC-V301 (Δουλευει αψογα, με τις καλωδιωσεις) TIMH 70€

9) Playstation II, με καλωδια power/scart και 1 καρτα μνημης.ΟΧΙ gamepad ΤΙΜΗ 40 Ευρω

----------------

--- ΠΡΟΣΟΧΗ ---

----------------

1. ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΕ ΡΜ.

2. Εκτος Αθηνας θα στειλω κατοπιν καταθεσης ΟΛΟΥ ποσου σε Τραπεζα και αποστολη με courier με εξοδα αγοραστη.

3. Συναντηση θα γινει ειτε στον Πειραια(1000-1700), ειτε σε καποιο σημειο στην Γλυφαδα/Βουλα (1800-2000)

4. Tα πραγματα εχουν μπει σε αγγελιες σε αλλα φορουμ, αλλα και σε καποια site δημοπρασιων,

5. Θα δοθει προτεραιοτητα σε συναντησεις στην Αθηνα και μετα οι της επαρχιας.

Link to comment
Share on other sites

ωραια απλα επειδη την εχω πατησει μια φορα και το joistic που πηρα εχανε γιαυτο σε ρωτω αλλα λες οτι ειναι κομπλε οποτε ειμαστε οκ . ειδα παιζεισ bf3 το εχεις δοκιμασει εκει?

Link to comment
Share on other sites

για την accelero πάστα έχει μείνει; γιατι έτσι ειναι δώρο άδωρο επείδη την είχα στη 480 και σκέφτομαι να τη καρφώσω και στη 580 ...αν υπάρχει νεα παστα ενδιαφέρομαι

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν σε ξεχασα εγω, αλλα το παιδι που εχει το μηχανημα. Anyway, λεει "SCPH-50004"

Και μου ειπε οτι ΔΕΝ εχει καρτα μνημης, αλλα εχει ενα joypad το οποιο αλλες φορες δουλευει κ αλλες οχι !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.