Jump to content



Προταση αγορας καρτας ηχου 5.1


kataraman

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια εχω στο PC μου την Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio PCI Express αλλα αποσο βλεπω δεν εχει τοσο καλη συμβατοτητα με τα win 7 64bit και θελω να βαλω κατι ποιο καινουργειο κατι πιο καλο για το PC μου.Η καρτα ηχου μου ειναι συνδεμενη με το Technics SA-EH770 5.1 Οικιακο και σκυλι το εχω παρα πολλα χρονια!!!Θελω μια καρτα ηχου λιγο ποιο καλη πιο νεα απο αυτη που ηδη εχω και να ειναι συμβατη οπωςδηποτε με Win 7 64bit.Τωρα απο λευτα σκευτομαι περιπου 60 ευρω αν και δεν ξερω αν υπαρχει τιποτα καλο σε αυτα λευτα...

Καθε προταση δεκτη και βλεπουμε...Η καρτα θα δουλευει κυριως για μουσικη και ταινιες 5.1!!!

Link to comment
Share on other sites

Oι ASUS Xonar είναι πιο καλές σε θέματα ήχου, που όπως λες σε ενδιαφέρει αφού θα συνδέσεις δυνατά και ποιοτικά εξωτερικά ηχεία. Οι sound blaster κρατάγανε τα σκήπτρα στο θέμα του gaming αλλά και αυτό μετά τα windows 7 σηκώνει κάποια συζήτηση.

Στα χρήματα που διαθέτεις πας αποκλειστικά σε ASUS Xonar

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.