Jump to content



προβλημα!!!!!!!


ZAKKARI BILL

Recommended Posts

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.ΕΒΑΛΑ ΥΔΡΟΨΥΞΗ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΩΣΤΑ ΤΙΣ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ .ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΩ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΜΟΥ ΣΒΗΝΕΙ Η ΟΘΟΝΗ.ΓΙΑΤΙ?:

Link to comment
Share on other sites

α)σου σβήνει ή οθονη αλλά το μηχάνημα εξακολουθεί να δουλεύει ή απλώς κολλάει;

β)σβήνει ή οθόνη και το pc σου μαζί καί κάνει restart ;

Αν το α) τότε μάλλον ή cpu ανεβάζει θερμοκρασία,κοίτα την ψύκτρα ξανά μήπως τυχόν δεν "πατάει" καλά.

Το β) μπορεί να είναι οτιδήποτε: από λάθος driver στη vga,cd drive,μέχρι καί ή soundblaster μου έβγαλε πρόβλημα μιά φορά.Κοίταξε το start/all programs/administrative tools/event viewer.Τι λάθος σου βγάζει; βλέπεις πουθενά bad pool caller xxxstop oxoooc2,xxxx,xxx (κτλπ);

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα απ'όλα καλωσόρισες στην παρέα μας..... :T:

Όταν λες ότι σβήνει η οθόνη σου έχεις κανονικό ήχο και η οθόνη σου γίνεται απλά ΜΑΥΡΗ ή πέφτει σε Stand BY mode όπως όταν κλείνεις τον υπολογιστή ?????

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΝΑΙ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΝΕΡΟ ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ .ΤΑ ΒΥΣΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΖΑ ΞΑΝΑ ΑΥΡΙΟ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΠΑΤΑΕΙ ΚΑΛΑ.ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΣΤΑ .ΘΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΟΣΤΑΡΩ.

Link to comment
Share on other sites

επειδή το πρόβλημα δεν περιγράφεται σωστά.

δεν καταλαβαίνουμε αν το Pc κολλάει η αν μαυρίζει η οθόνη μιας και τα φανς παίρνουν ρευμα απο τη μητρική αλλα ήχος απο παιχνίδι δεν έρχεται......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.