Jump to content



Πρόγραμμα συγκέντρωσης - No internet :D


racer

Recommended Posts

Λεπόν, αρχίζει σχολική, φοιτητική και δεν ξέρω εγώ τι άλλο χρονιά και πιστεύω για όλους μας είναι λίγο δύσκολο να ξεκολλήσουμε από το δγιάλο. :D Έχω βρει λοιπόν εδώ και καιρό ένα προγραμματάκι, ονόματι Freedom και αποφάσισα να το δοκιμάσω σήμερα που είχα να κάνω κάτι. Ε, it works και θα το αγοράσω. Ανοίγω thread για να μη χαθεί στο ΠοΘ.

Freedom - Internet Blocking Productivity Software

Πώς δουλεύει; Το κάνετε install, επιλέγετε για πόση ώρα θέλετε ελευθερία και το πρόγραμμα κόβει το internet. Δε γίνεται να το ανοίξετε και να ακυρώσετε τον εγκλεισμό σας.. Καλές δουλειές :hug::hug::hug:

Link to comment
Share on other sites

Λεπόν, αρχίζει σχολική, φοιτητική και δεν ξέρω εγώ τι άλλο χρονιά και πιστεύω για όλους μας είναι λίγο δύσκολο να ξεκολλήσουμε από το δγιάλο. :D Έχω βρει λοιπόν εδώ και καιρό ένα προγραμματάκι, ονόματι Freedom και αποφάσισα να το δοκιμάσω σήμερα που είχα να κάνω κάτι. Ε, it works και θα το αγοράσω. Ανοίγω thread για να μη χαθεί στο ΠοΘ.

Freedom - Internet Blocking Productivity Software

Πώς δουλεύει; Το κάνετε install, επιλέγετε για πόση ώρα θέλετε ελευθερία και το πρόγραμμα κόβει το internet. Δε γίνεται να το ανοίξετε και να ακυρώσετε τον εγκλεισμό σας.. Καλές δουλειές :hug::hug::hug:

3oojtc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Seriously?

Λες να μη δοκιμάσαμε να κλείσουμε το PC και μετά από 30 λεπτά να φεύγει "καταλάθως" το χέρι στο κουμπάκι;

Έτσι και μ' αυτό, απ' την αρχή άνοιγμα...

Έλα... η μαγκιά είναι να μην το ανοίγουμε εξαρχής. :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.