Jump to content



Καταστηματα Η/Υ στην θεσσαλονικη ????


jose

Recommended Posts

επειδη ειμαι στη κουρμπετη χρονια..

οι λαρισσαιοι (infovet) (προφανως δεν εχω τιποτα με τη πολη ..αλλα ετσι ειναι γνωστοι) ειναι απατεωνες...το ιδιο και η cybersoft...

Λιγο κατω απο την τελευταια ειναι η infoshop...τιμες πολυ καλες...αλλα αν ψαχνεις για προιον που δεν εχουν stock...εχε υπομονη..πολυ υπομονη...(επισης εχουν δωρεαν αποστολη

Μεσα και για zero-one που ειναι πολυ εξυπηρετικοι και ξηγημενοι.

Τη unique την εχω κοψει εδω και χρονια...τα αφεντικα δουλευαν παλια στη micro.. και δουλευουν με τη λογικη αυτης...Δε κοβουν αποδειξεις...και σε χρεωνουν οχι -19% ..αλλα -10% max...εξοδα αποθηκης !!!...επισης πολυ ακριβη...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply

Δεν ξερω για εσας εμενα παντως μου φενεται πως ολα τα καταστηματα στην θεσ/νικη ειναι για κλαματα αποτερος σκοπος το κερδος μοναχα προσωπικη αποψη παντα.

ιδηκα για τον τεχνοραση που αναφερθηκε παραπανω αστα φρου φρου και αρωματα μοναχα, στηριζετε κυριως στον ενθουσιασμο του χρηστη Πχ καλυτερη ψυκτρα η sonic tower απο την ninza γιατι απλα αυτην ειχε εκεινη την στιγμη και οχι αυτην που του ζηταγα την ωρα που του ελεγα οτι εχω καλη ψυκτρα ενω δεν του ειχα αναφερει οτι απλα εχω την sonic tower και θελω κατι καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΟΕW1999

Δεν ξερω για εσας εμενα παντως μου φενεται πως ολα τα καταστηματα στην θεσ/νικη ειναι για κλαματα αποτερος σκοπος το κερδος μοναχα προσωπικη αποψη παντα.

νομιζω μπερδευεις(ευετε) τα μαγαζια με τα φιλανθρωπικα ιδρυματα...:p

Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοω σε καμια περιπτωση το μαγαζι να μην βγαλει κερδος αλλα να μην προσπαθει να σε κοροιδευει μεσα στα μουτρα, με απωτερο σκοπο το προσχερο κερδος.

(Πχ καλυτερη ψυκτρα η sonic tower απο την ninza γιατι απλα αυτην ειχε εκεινη την στιγμη και οχι αυτην που του ζηταγα την ωρα που του ελεγα οτι εχω καλη ψυκτρα ενω δεν του ειχα αναφερει οτι απλα εχω την sonic tower και θελω κατι καλυτερο.)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.