Jump to content



Core 2 Duo σετάκι (s775)


Predator_Crack

Recommended Posts

Πωλείται το παρακάτω σετάκι dual core (s775). Γίνεται εξυπηρέτηση για φίλη και έτσι δέν σπάει μιάς και θέλει να φύγει όπως είναι.

Χρησιμοποιήθηκαν σε μηχάνημα γραφείου οπότε και δέν ζορίστηκαν ποτέ. Έχουν ελεγχθεί και θα δοθούν καθαρισμένα μαζί με το stock cooler του cpu.

Intel Core 2 Duo E6550 @ 2.33 GHZ Info

MSI P35 Neo Combo (MS-7365) Ver 1.0 Info

2GB DDR2 667 Mhz ( 2 x 1GB ) 1.8V / CL 5-5-5-15

Τιμή: 70ε

-------------------------------------------------------------------------------------------------

* Tα πραγματάκια βρίσκονται ΚΕΡΚΥΡΑ. Όσοι είναι απ'το νησάκι, συνάντηση και γίνεται η παραλαβή, αλλιώς έπειτα απο τραπεζική κατάθεση θα στείλω με ΕΛΤΑ συστημένο ή ότι άλλο επιθυμείτε.

* Μεταφορικά παραλήπτη.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει ακόμη το σετάκι;

Καλησπέρα. Το σετάκι υπάρχει κανονικά και δίνεται μετά από μιά μέρα καθυστέρηση λόγω του ότι δέν είναι σπιτάκι μου αλλά στης φίλης. Παρόλο που τηρώ πάντα σειρά προτεραιότητας, ο φίλος από πάνω δυστυχώς ούτε κάν έχει διαβάσει το μήνυμα μου (πμ) οπότε και είστε πρώτος στην σειρά πλέον.

Έχετε ΠΜ με τις απαραίτητες πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα φιλέ , θα σε διέφερε στα 50€ κ τα μεταφορικά δικά μου?

Καλημέρα. Το σετάκι ανήκει στην κυρία (φίλη) και από σο μου έχει πεί άντε μέχρι 60-65 δώστο. Άν ήταν θέμα δικό μου το έπαιρνες και με 40. Κρατάω την προσφορά σου και θα ενημερώσωμέχρι άυριο άν αλλάξει κάτι. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.