Jump to content



ssd ... πιον απο τους δυο?


stevedri

Recommended Posts

ειμαι μεταξυ αυτου

Newegg.com - Mushkin Enhanced Chronos MKNSSDCR480GB 2.5" 480GB SATA III MLC Internal Solid State Drive (SSD)

και αυτου.

Newegg.com - OCZ Agility 4 AGT4-25SAT3-512G 2.5" 512GB SATA III MLC Internal Solid State Drive (SSD)

πιος λετε να παρω καλυτερα. μην προτινεται κατι αλλο. εναν απο τους δυο θα παρω.

Link to comment
Share on other sites

Το κόλλημα με έναν από τους 2 μόνο δεν μπορώ να το καταλάβω. Ακόμα και από το newegg υπάρχουν καλύτερα drives στα ίδια ή λιγότερα λεφτά. Προσωπικά δεν θα έπαιρνα κανέναν και θα κοιτούσα άλλο μοντέλο.

Ίσως τον Agility 4, αλλά επειδή δεν τον έχω δοκιμάσει θα το σκεφτόμουν πολύ σοβαρά.

Link to comment
Share on other sites

Το κόλλημα με έναν από τους 2 μόνο δεν μπορώ να το καταλάβω. Ακόμα και από το newegg υπάρχουν καλύτερα drives στα ίδια ή λιγότερα λεφτά. Προσωπικά δεν θα έπαιρνα κανέναν και θα κοιτούσα άλλο μοντέλο.

Ίσως τον Agility 4, αλλά επειδή δεν τον έχω δοκιμάσει θα το σκεφτόμουν πολύ σοβαρά.

οχι δεν ειναι καποιο κολημα. εχω ενα πιστοτικο απο e-shop, και τα χρηματα ειναι για να παρω εναν απο τους δυο. δεν παιζουν χρηματα για παραπανω. οποτε πρεπει να επιλεξω εναν απο τους 2. πιο πολυ θελω να μαθω για τον agility 4, μιας και τον αλλον τον εχω σε 240 gb . τα λινκ που εβαλα ειναι τυχαια , δεν σκοπευω να αγορασω απο newegg.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά μάλλον θα διάλεγα τον Mushkin . Αφενώς μεν , έχει καλύτερα specs , αφετέρου έχω κακές εμπειρίες απο OCZ :| , 2 στους 2 dead .

και γω για mushkin μαλλον τελικα το βλεπω, απλα ηθελα και καποιον μου εχει τον agility να μου πει εντυπωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.