Jump to content



Πώληση hardware


MADKiller7

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ανανέωση

Πωλούνται τα κάτωθι πράγματα.Όλα σε άριστη λειτουργική και εμφανισιακή κατάσταση.

Μητρικές:

Asrock AOD790GX/128M μητρική και backplate μόνο.Δουλεμένη 1 χρόνο περίπου,άνευ εγγύησης.Τιμή 40 ευρώ

Asrock AOD790GX/128M με κουτί και όλα τα παρελκόμενα της.Δουλεμένη 1 χρόνο περίπου,άνευ εγγύησης.Τιμή 40 ευρώ

Μνήμες:

1 κιτ των 4GB(2x2GB) GEIL GX24GB6400C4UDC DDR2 4GB (2X2GB) ULTRA PLUS στο κουτί τους.Εγγύηση lifetime,απόδειξη.Δούλευαν στους εργοστασιακούς χρονισμούς.

Τιμή 40 ευρώ.

VGA

EVGA GTX280 SSC,αλλαγμένα όλα τα thermalpads,φρέσκια θερμοαγώγιμη και καθαρισμένη.Άνευ εγγύησης και παρελκόμενων.Είναι η εφεδρική VGA μου,την έχω περίπου ένα χρόνο με το περισσότερο καιρό στο ντουλάπι.

Τιμή 70 ευρώ.

Αποσύρεται η κάρτα γραφικών προς το παρόν.

Η μητρική ξαναμπήκε στην αγγελία γιατί ο χρήστης που την αγόρασε δεν πήγε να την παραλάβει

Αποστολή με ΕΛΤΑ συστημένο,πληρωμή με αντικαταβολή η paypal,μεταφορικά του αγοραστή.

Η αποστολή θα γίνεται μια μέρα αργότερα ώστε αν αλλάξει κάποιος γνώμη να μου το λέει και να μη χρεώνομαι για το τίποτα.Δεν ισχύει στην περίπτωση του Paypal αυτό.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Πωλούνται τα κάτωθι πράγματα.Όλα σε άριστη λειτουργική και εμφανισιακή κατάσταση.

Μητρικές:

Asrock AOD790GX/128M μητρική και backplate μόνο.Δουλεμένη 1 χρόνο περίπου,άνευ εγγύησης (έληξε).Τιμή 40 ευρώ

Asrock AOD790GX/128M με κουτί και όλα τα παρελκόμενα της.Δουλεμένη 1 χρόνο περίπου,άνευ εγγύησης (έληξε).Τιμή 40 ευρώ Έφυγε σε γειτονικό φόρουμ.Ταξιδεύει για τον νέο της ιδιοκτήτη.

Μνήμες:

1 κιτ των 4GB(2x2GB) GEIL GX24GB6400C4UDC DDR2 800MHz ULTRA PLUS 4-4-4-12 2.0v

στο κουτί τους.Εγγύηση lifetime,απόδειξη απο e-shop.Δούλευαν στους εργοστασιακούς

χρονισμούς.

Τιμή 40 ευρώ.

Αποστολή με ΕΛΤΑ συστημένο,πληρωμή με αντικαταβολή.Μεταφορικά 5ευρώ αλλα θα χρεωθουν τα μισά, 2,5 ευρώ για το αγοραστή τα άλλα 2,5 δικά μου.

Link to comment
Share on other sites

Ανανέωση,έφυγαν και οι μνήμες.Έμεινε η μία μητρική.

Πωλούνται τα κάτωθι πράγματα.Όλα σε άριστη λειτουργική και εμφανισιακή κατάσταση.

Μητρικές:

Asrock AOD790GX/128M μητρική και backplate μόνο.Δουλεμένη 1 χρόνο περίπου,άνευ εγγύησης (έληξε).Τιμή 40 ευρώ

Asrock AOD790GX/128M με κουτί και όλα τα παρελκόμενα της.Δουλεμένη 1 χρόνο περίπου,άνευ εγγύησης (έληξε).Τιμή 40 ευρώ Έφυγε σε γειτονικό φόρουμ.Ταξιδεύει για τον νέο της ιδιοκτήτη.

Μνήμες:

1 κιτ των 4GB(2x2GB) GEIL GX24GB6400C4UDC DDR2 800MHz ULTRA PLUS 4-4-4-12 2.0v

στο κουτί τους.Εγγύηση lifetime,απόδειξη απο e-shop.Δούλευαν στους εργοστασιακούς

χρονισμούς.

Τιμή 40 ευρώ. Έφυγαν σε γειτονικό φόρουμ.Ταξιδεύουν για τον νέο τους ιδιοκτήτη.

Αποστολή με ΕΛΤΑ συστημένο,πληρωμή με αντικαταβολή.Μεταφορικά 5ευρώ αλλα θα χρεωθουν τα μισά, 2,5 ευρώ για το αγοραστή τα άλλα 2,5 δικά μου.

Link to comment
Share on other sites

Ανανέωση.

Πωλούνται τα κάτωθι πράγματα.Όλα σε άριστη λειτουργική και εμφανισιακή κατάσταση.

Μητρικές:

Asrock AOD790GX/128M μητρική και backplate μόνο.Δουλεμένη 1 χρόνο περίπου,άνευ εγγύησης (έληξε).Τιμή 40 35 ευρώ

Asrock AOD790GX/128M με κουτί και όλα τα παρελκόμενα της.Δουλεμένη 1 χρόνο περίπου,άνευ εγγύησης (έληξε).Τιμή 40 ευρώ Έφυγε σε γειτονικό φόρουμ..

Μνήμες:

1 κιτ των 4GB(2x2GB) GEIL GX24GB6400C4UDC DDR2 800MHz ULTRA PLUS 4-4-4-12 2.0v

στο κουτί τους.Εγγύηση lifetime,απόδειξη απο e-shop.Δούλευαν στους εργοστασιακούς

χρονισμούς.

Τιμή 40 ευρώ. Έφυγαν σε γειτονικό φόρουμ..

Αποστολή με ΕΛΤΑ συστημένο,πληρωμή με αντικαταβολή.Μεταφορικά 5ευρώ αλλα θα χρεωθουν τα μισά, 2,5 ευρώ για το αγοραστή τα άλλα 2,5 δικά μου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.