Jump to content



Πώληση hardware


MADKiller7

Recommended Posts

Πωλούνται τα κάτωθι πράγματα.Όλα σε άριστη λειτουργική και εμφανισιακή κατάσταση.

Μητρικές:

Asrock AOD790GX/128M μητρική και backplate μόνο.Δουλεμένη 1 χρόνο περίπου,άνευ εγγύησης.Τιμή 40 ευρώ

Asrock AOD790GX/128M με κουτί και όλα τα παρελκόμενα της.Δουλεμένη 1 χρόνο περίπου,άνευ εγγύησης.Τιμή 45 ευρώ

Μνήμες:

2 κιτ των 4GB(2x2GB) GEIL GX24GB6400C4UDC DDR2 4GB (2X2GB) ULTRA PLUS στα κουτιά τους.Εγγύηση lifetime,απόδειξη.Δούλευαν όλα μαζί στους εργοστασιακούς χρονισμούς.

Τιμή ανα κιτ 50 ευρώ,τα 2 μαζί 90 ευρώ

CPU

AMD FX-8120 Black Edition,αγορασμένος τον Ιούλιο,με όλα τα παρελκόμενα (εκτός από το μικρό αυτοκόλλητο) του στο κουτί του,υπόλοιπο εγγύησης 2,5 χρόνια,απόδειξη.Τιμή 110 ευρώ.

AMD Athlon X2 7750 Black Edition μόνος του,χωρίς εγγύηση.Τιμή 25 ευρώ.

VGA

EVGA GTX280 SSC,αλλαγμένα όλα thermalpads,φρέσκια θερμοαγώγιμη και καθαρισμένη.Άνευ εγγύησης και παρελκόμενων.Είναι η εφεδρική VGA μου,την έχω περίπου ένα χρόνο με το περισσότερο καιρό στο ντουλάπι.

Τιμή 70 ευρώ.

Αποστολή με ΕΛΤΑ συστημένο,πληρωμή με αντικαταβολή,μεταφορικά του αγοραστή.

Μπορεί να γίνει και κάποιο πακέτο με καλύτερη τιμή αν κάποιος θέλει παραπάνω από ένα πράγμα.

Ενδιαφέρομαι για ανταλλαγή με:

CPU AMD Phenom II X4 Black edition (revision C3) 955-965-970-975-980 η Phenom II X6 Black edition οποιοδήποτε μοντέλο και κάποιο/α από τα παραπάνω ή χρηματική διαφορά,το συζητάμε.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=11487]GokuSS4[/MENTION]

Τεστ δε μπορώ να τρέξω γιατί δεν έχω μηχάνημα για DDR2 πια.Τα στικ των 2GB είναι CL4,τα 1GB και κάτω είναι με CL3,το γράφει στο λινκ.

Οι μνήμες δούλευαν στα specs τις GEIL πάντα στα 800,ποτέ δεν ανέβασα ρεύμα πάνω από τα 2v που είναι rated ούτε oc τις έκανα,όσο και αν ακούγεται περίεργο γι αυτές τις μνήμες.Όλες τις μνήμες μου τις έχω πάντα με το μέγιστο DDRx του IMC σε συνδιασμό με τα specs τους.

Link to comment
Share on other sites

Πωλούνται τα κάτωθι πράγματα.Όλα σε άριστη λειτουργική και εμφανισιακή κατάσταση.

Μητρικές:

Asrock AOD790GX/128M μητρική και backplate μόνο.Δουλεμένη 1 χρόνο περίπου,άνευ εγγύησης.Τιμή 40 ευρώ Έφυγε

Asrock AOD790GX/128M με κουτί και όλα τα παρελκόμενα της.Δουλεμένη 1 χρόνο περίπου,άνευ εγγύησης.Τιμή 45 ευρώ

Μνήμες:

2 κιτ των 4GB(2x2GB) GEIL GX24GB6400C4UDC DDR2 4GB (2X2GB) ULTRA PLUS στα κουτιά τους.Εγγύηση lifetime,απόδειξη.Δούλευαν όλα μαζί στους εργοστασιακούς χρονισμούς.

Τιμή ανα κιτ 50 45 ευρώ,τα 2 μαζί 90 80ευρώ

CPU

AMD FX-8120 Black Edition,αγορασμένος τον Ιούλιο,με όλα τα παρελκόμενα (εκτός από το μικρό αυτοκόλλητο) του στο κουτί του,υπόλοιπο εγγύησης 2,5 χρόνια,απόδειξη.Τιμή 110 ευρώ. Έφυγε

AMD Athlon X2 7750 Black Edition μόνος του,χωρίς εγγύηση.Τιμή 25 20 ευρώ.

VGA

EVGA GTX280 SSC,αλλαγμένα όλα τα thermalpads,φρέσκια θερμοαγώγιμη και καθαρισμένη.Άνευ εγγύησης και παρελκόμενων.Είναι η εφεδρική VGA μου,την έχω περίπου ένα χρόνο με το περισσότερο καιρό στο ντουλάπι.

Τιμή 70 ευρώ.

Αποστολή με ΕΛΤΑ συστημένο,πληρωμή με αντικαταβολή,μεταφορικά του αγοραστή.

Μπορεί να γίνει και κάποιο πακέτο με καλύτερη τιμή αν κάποιος θέλει παραπάνω από ένα πράγμα.

Ενδιαφέρομαι για ανταλλαγή με:

CPU AMD Phenom II X4 Black edition (revision C3) 955-965-970-975-980 η Phenom II X6 Black edition οποιοδήποτε μοντέλο και κάποιο/α από τα παραπάνω ή χρηματική διαφορά,το συζητάμε.

Link to comment
Share on other sites

Ανανέωση

Πωλούνται τα κάτωθι πράγματα.Όλα σε άριστη λειτουργική και εμφανισιακή κατάσταση.

Μητρικές:

Asrock AOD790GX/128M μητρική και backplate μόνο.Δουλεμένη 1 χρόνο περίπου,άνευ εγγύησης.Τιμή 40 ευρώΈφυγε

Asrock AOD790GX/128M με κουτί και όλα τα παρελκόμενα της.Δουλεμένη 1 χρόνο περίπου,άνευ εγγύησης.Τιμή 45 40 ευρώ

Μνήμες:

2 κιτ των 4GB(2x2GB) GEIL GX24GB6400C4UDC DDR2 4GB (2X2GB) ULTRA PLUS στα κουτιά τους.Εγγύηση lifetime,απόδειξη.Δούλευαν όλα μαζί στους εργοστασιακούς χρονισμούς.

Τιμή ανα κιτ 50 45 40 ευρώ

CPU

AMD FX-8120 Black Edition,αγορασμένος τον Ιούλιο,με όλα τα παρελκόμενα (εκτός από το μικρό αυτοκόλλητο) του στο κουτί του,υπόλοιπο εγγύησης 2,5 χρόνια,απόδειξη.Τιμή 110 ευρώ. Έφυγε

AMD Athlon X2 7750 Black Edition μόνος του,χωρίς εγγύηση.Τιμή 25 20 ευρώ.Έφυγε

VGA

EVGA GTX280 SSC,αλλαγμένα όλα τα thermalpads,φρέσκια θερμοαγώγιμη και καθαρισμένη.Άνευ εγγύησης και παρελκόμενων.Είναι η εφεδρική VGA μου,την έχω περίπου ένα χρόνο με το περισσότερο καιρό στο ντουλάπι.

Τιμή 70 ευρώ.

Αποστολή με ΕΛΤΑ συστημένο,πληρωμή με αντικαταβολή,μεταφορικά του αγοραστή.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.